Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2015-12-29  

Naujus metus sutinkame su nauja foto paroda

Biržų rajono Šukionių bendruomenės namuose pastoviai veikia foto parodos. Jų organizatorius ir iniciatorius – Šukionių bendruomenės aktyvus tarybos narys , fotografijos žinovas ir fotomenininkas Stanislovas Vadapolas.

Stanislovas gruodžio 27 dieną mums pateikė naują, jau 16 –tą foto parodą tik Šukionyse iš kelių dešimčių foto nuotraukų, kuriose užfiksuotos gražiausios ir įdomiausios Žmonių gyvenimo akimirkos iš respublikos ir rajono vykstančių bendruomenių renginių, susitikimų su įdomiais žmonėmis. Fotografijose daugiausia atpažįstami žmonės, kurie aktyviai dalyvauja kultūrinėje, politinėje, visuomeninėje veikloje. Jo surengtas foto parodas aplanko šimtai lankytojų, kurie renkasi į Šukionių kultūros namuose organizuojamus renginius, bendruomenėje vykstančius susitikimus. Mielai pristatome foto parodą atvykusioms bendruomenių delegacijoms iš kitų šalies rajonų. Stanislovas suorganizavęs yra apie 40 fotografijų parodų Biržų, Pasvalio rajonuose, Vabalninke. Jo darbai buvo eksponuojami eilėje bendruomenių, muziejuose, kultūros namuose.

Atidarant naują foto parodą, koncertavo Lietuvos estrados žvaigždės – Birutė Dambrauskaitė ir Radži. Stanislovą sveikino šukioniečiai, Biržų rajono savivaldybės tarybos narys, Kirdonių kaimo bendruomenės pirmininkas Audrys Šimas, kupiškėnų vardu – Eglė Blaževičienė.

Džiaugiamės dabar, lauksime tokių parodų ir ateityje, kad pradžiūgintų mus ir atvykusius svečius į Šukionys.

Juk laikas nieko negražina... 

Šukionių bendruomenės pirmininkė Nijolė Šatienė 

Sveikiname fotografą parodos atidaryme

Žiūrovai Radži koncerte

Paskutinė Radži daina

Dėkojame daininkams

Kalėdos su Radži ir Birute Dambrauskaite

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.