Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-10-25  

Augu sveikas ir saugus

Spalio mėnesio pradžioje draugiškų šeimų bendruomenė “Jaunystė”  surengė penktąjį saugaus eismo renginį “Augu sveikas ir saugus”. Renginyje dalyvavo šeimos, auginančios mažamečius ir priešmokyklinio amžiaus vaikus. Renginio metu buvo kalbama apie saugų elgesį gatvėje, atšvaitų svarbą, dviratininkų atsakomybę, bei tai, kaip reikia saugiai pereiti važiuojamąją kelio dalį, kur nėra šviesoforo.

Kol tėvai diskutavo, vaikai, tame tarpe ir būsimieji priešmokyklinukai vaikai turėjo galimybę žaisti žaidimą “Saugus miestas”: inscenizuotai pereiti pėsčiųjų perėją, pabūti automobilio vairuotojais, dviratininkais, o svarbiausia saugiais eismo dalyviais. Buvo suorganizuota viktorina “Ar pažysti kelio ženklus?”, kurioje varžėsi tėvų ir vaikų komandos.

Po viktorinos tėveliai ir seneliai kalbėjo apie saugų kelią į darželį, mokyklą, popamokinius užsiėmimus, parduotuvę, paštą ir kt. Ypač akcentuota eismo dalyvių kultūra, dviratininkų saugumas ir eismo taisyklių bei kelio ženklų žinojimas. Buvo diskutuojama apie mobiliojo telefono žalą ne tik sveikatai, bet ir saugumui, važiuojant automobiliu.

Renginio pabaigoje išsiskyrėme su viltimi, kad kalbos apie eismo saugumą bus ne tik kalbos, o išdalinti atšvaitai ne žaisliukai, o rimtos saugau eismo priemonės ir palydovai tamsiu paros metu.

 Jurgita Sadauskaite        Draugiškų šeimų bendruomenės pirmininkė

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.