Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2015-03-24  

Pavasarinė „Maisto banko“ akcija

Maisto banko“ akcija – tai dukart metuose vykstantis nacionalinis paramos maistu rinkimas prekybos centruose. Kiekvieną pavasarį ir rudenį vykstančios „Maisto banko“ akcijos metu maisto prekių parduotuvėse savanoriai pasitinka pirkėjus dalindami skrajutes ir prašydami paaukoti ilgai negendančių maisto produktų nepasiturintiems. Kovo 20-21 dienomis „Maisto banko“ akcijose dalyvavo ir Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjunga. Iš Ramonų, Betygalos, Milašaičių, Dumšiškių, Žaiginio, Ilgižių, Gervinės, Kaulakių, Lenkelių, Gruzdiškės kaimų bendruomenių 29 savanoriai penktadienį ir šeštadienį rinko gyventojų paaukotą maistą Raseinių mieste MAXIMA XX (Vilniaus g.93) ir UAB „Palink“ prekybos centre „Centas“ (Jaunimo g.4). Šių metų akcijoje buvo daugiau aukotojų ir surinkta daugiausia produktų. MAXIMA prekybos centre 515 geros širdies žmonės vykusios „Maisto banko“ akcijos metu paaukojo ilgai negendančio maisto 1278 vienetus, o „Centas“ prekybos centre - 332 žmonės paaukojo 622 vnt.

Dažniausiai žmonės aukojo makaronų, kruopų, cukraus, ryžių, miltų. Taip pat labdarai buvo nupirkta ir brangesnių ilgai negendančių produktų - aliejaus, konservų, džiovintų vaisių, kavos ir arbatos, saldumynų.

Gerų žmonių paaukotas maistas atiteks bendruomenių nepasiturintiems gyventojams, kuris bus išdalintas iki Velykų. Labai ačiū visiems aukojusiems.

Dalytė Raudonienė, Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos pirmininkės pavaduotoja

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.