Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-04-19  

Raseinių rajono Betygalos seniūnijos bendruomenės aktyviai dalyvavo akcijoje „Darom 2011“

Pavasaris. Kasdien balandžio saulutė šypsosi vis ilgiau, žadina gamtą, kelia nuotaiką. Tačiau ištirpus sniegui, kaip ir kiekvienais metais, pakelėse, patvoriuose, pagrioviuose boluoja krūvos šiukšlių. Labai džiugu, kad į pavasarinę aplinkos tvarkymo akciją „Darom 2011“ aktyviai įsiliejo Raseinių rajono Betygalos seniūnijos kaimo bendruomenės. Balandžio 16 d. visoje seniūnijoje nuo pat ryto virė darbai, o Betygalos seniūnijos seniūnas Stanislovas Totilas vos spėjo lankyti talkininkus. Šiais metais seniūnas savo seniūnijos bendruomenėms padovanojo po ąžuoliuką – tvirtybės ir ilgaamžiškumo simbolį. Kiekviena bendruomenė atsakingai rinko vietą ir talkos metu pasodino ąžuoliukus.

Talkininkaudami Betygalos bendruomenės nariai triūsė miestelio centre prie Vytauto Didžiojo paminklo – įrenginėjo gėlyną, kiti betygališkiai sodino medelius buvusios lentpjūvės teritorijoje – tai būsimo piligrimų parko pradžia. Steponkaimo bendruomenės nariai tvarkė savo bendruomenės namų aplinką, Kymantų gyventojai gražino savo kaimą, saugailiškiai sodino medelius, rinko šiukšles. Dideli darbai vyko ir Berteškių kaime. Virš 30 talkos dalyvių, pasiskirstę į grupes, mikliai sukosi – vieni rinko šiukšles, kiti grėbė lapus, krovė šakas, o vyrai prie tvenkinio įrenginėjo stalus ir suolelius poilsiautojų patogumui. Ilgižių ir Požėčių bendruomenės aplinką tvarkė akcijos išvakarėse – balandžio 15 d.

Betygalos seniūnijos seniūnas ir seniūnijos bendruomenių pirmininkai, seniūnaičiai nuoširdžiai dėkoja visiems dalyvavusiems šių metų talkose, prisidėjusiems prie mūsų seniūnijos gražinimo. Labai tikimės, kad ir į mūsų kaimus atvykstantys poilsiautojai bus atsakingesni ir nepaliks bet kur išmėtytų šiukšlių.

Loreta Sirvidienė,

Kaimų bendruomenės „Berteškiai“ pirmininkė

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.