Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2012-09-07  

Saugi šventė Baisogaloje

Baisogalos bendruomenei rūpi vaikų saugumas kelyje, todėl mūsų antrasis projektinis renginys ir buvo pavadintas ,,Saugus keliauju į mokyklą“. Jis įvyko Rugsėjo pirmąją dieną, kai į šventę susirinko Baisogalos mokyklos – darželio 1-4 klasių mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai. Pirmokų palydėti į pirmąją pamoką atėjo ir Baisogalos gimnazijos dvyliktokai. Baisogalos bendruomenės pirmininko pavaduotoja Vilija Kaščionienė pristatė saugaus eismo renginio idėją, ,,Saugaus žingsnio“ veidą Viktoriją Ivoškaitę, renginio draugus – policijos darbuotojus, policijos rėmėjus ir, aišku, Baisogalos mokyklos- darželio darbuotojų kolektyvą.

Renginio metu, visų mokyklos – darželio švenčių svečias Buratinas (pavaduotoja Gražina Areliūnienė), panoro įstoti į policijos rėmėjų gretas. Buratino pirmoji užduotis – kartu su mokiniais atsakyti į dviprasmiškus saugaus eismo klausimus (pvz. ką vadiname ZEBRU). Įvykdęs užduotį, Buratinas buvo aprengtas policijos rėmėjo liemene. Policijos pareigūnas Renatas Zdanavičius, bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas, ,,Saugaus Žingsnio“ veidas Viktorija ir Buratinas linkėjo saugaus žingsnio kelyje, kiekvienam mokiniui  įteikė knygutes ,,Saugokime vieni kitus kelyje“, mokytojas aprengė liemenėmis, tėveliams padalino lankstinukus ,,Saugokime vieni kitus kelyje“. Dvyliktokams Buratinas įteikė saugaus eismo priemonių rinkinį.  Na, o priešmokyklinukai prie savo kuprinių prisisegė atšvaitinius žaisliukus.

   Dėkojome Lietuvos kelių direkcijai  ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungai už organizuojamą projektą ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2012“ ir dovanojamas saugaus eismo priemones.

   Tikimės, kad bendras triūsas padės ir mūsų vaikai galės sakyti ,,Saugus keliauju į mokyklą“.

 Baisogalos bendruomenės pirmininkas     Artūras Radžiūnas

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.