Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2015-04-13  

Saugios „Vaikų Velykėlės“ Sodeliuose

odelių kaimo bendruomenė dalyvauja Lietuvos Kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos organizuojamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2015“ bei konkurse „Vaikų Velykėlės 2015“, kurį organizuoja „Naisių vasara“.

Lietingas balandžio 12 d. sekmadienis, vaikučius, tėvelius, senelius sukvietė į Sodelių koplyčia ne tik pasimelsti, bet ir sudalyvauti jau tradicija tapusiame, „Naisių vasaros" konkurse „Vaikų Velykėlės 2015". Tai konkursas, puoselėjantis gražias lietuviškas tradicijas, ugdantis jaunąją kartą. Vaikučiai senovės lietuvių raštais margino įspūdingo dydžio 2 m aukščio ir 1 m pločio velykinį kiaušinį. Tokios vaikų Velykėlių šventės idėją pasiūlė „Naisių vasaros“ projektų mecenatas ir sumanytojas Ramūnas Karbauskis, kurio dėka kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas kompaktiniu disku „Bardų dainos“. Šį Didįjį Margutį nufotografavome ir nusiuntėme konkurso pagrindiniams organizatoriams. Ši nuotrauka bus patalpinta svetainėje www.naisiuvasara.lt Komisijos pripažinti trys gražiausi, išradingiausi ir originaliausi Didieji margučiai – laimės konkursą. Prizas nugalėtojams – ekskursijos į Naisius.

Bendruomenės pirmininkė Vaida Sarapienė renginio dalyviams priminė, kad kelyje mes esame ne vieni, todėl savo saugumu turime rūpintis patys, o nuo to, kaip mes elgsimės kelyje priklauso svarbiausia ką mes turime - tai gyvybė. Pirmininkė susirinkusius apdovanojo saugaus eismo priemonėmis.

Atvelykis puiki šventė sueiti, pabūti kartu, o pokalbiai saugaus eismo tema padės Sodelių kaimo bendruomenės būti saugesniems ir geriau matomiems keliuose.

Vaida Sarapienė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.