Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-10-08  

"Eismo saugumas bendruomenėse 2012“ Juokaimių bendruomenės centre

Juodkaimių kaimas randasi prie kelio Panevėžys – Cinkiškiai, kuriuo vyksta gana intensyvus eismas. Ilgėjant vakarams tamsiu paros metu kelyje darosi vis pavojingiau. Juodkaimių bendruomenės centras  organizavo naktinį žygį pėsčiomis, norėdami atkreipti žmonių, grįžtančių namo tamsiu paros metu, dėmesį į saugumą kelyje.

20 val. vakaro susirinkome visi Juodkaimių parkelyje. Visiems žygio dalyviams buvo išdalinta priemonės, reikalingos matomumui kelyje – atšvaitai, krepšiai, liemenės.. Buvo pravesta viktorina, pasitikrintos žinios apie saugų eismą. Po viktorinos patraukėme į žygį. Visus sutiktus praeivius, kurie nesaugiai ėjo gatve, pakalbinome, paaiškinome savo žygio tikslą ir apdovanojome saugaus eismo atributika. Taip puikiai reprezentavome savo bendruomenę ir visiems priminėme apie saugumą kelyje.

Grįžtant namo, užsukome į vaizdingas Šušvės apylinkes, kur mažiausieji žygio dalyviai rado šviečiantį ( iš žibintuvėlių) žiedą. Žibintuvėlius išsidalino visi žygio dalyviai.  Pravestas žaidimas su žibintuvėliais. Drąsiausia, aktyviausia ir  saugiausia žygio dalyvė Vytautė Skučaitė apdovanota prizu – kompaktiniu disku su vairavimo pamokėlėmis. Visi vaikai apdovanoti skirtukais saugaus eismo tematika.

Manome kad išvykos metu įgytos žinios ir potyriai davė realią naudą bendruomenės nariams, kraštiečiams, ypač, vaikams, jaunimui bei kitiems dalyviams, kurie grįžę savo įspūdžius papasakos savo draugams, namiškiams.

 

Apie išvyką bus paskelbta rajoninėje spaudoje – laikraštyje “Kėdainių garsas” ir “Rinkos aikštė”. Nuotraukos apie projektą bus patalpintos Kėdainių VVG internetinėje svetainėje, pristatytos Juodkaimių bendruomenės renginių metu.

 

Juodkaimių bendruomenės pirmininkė                                                      Virginija Cukanovienė

  


 


 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.