Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-06-09  

Joniškio rajono kaimo bendruomenių festivalis

 

Kviečiame apsilankyti ir dalyvauti tradiciniame, jau penktajame Joniškio rajono kaimų bendruomenių festivalyje „Didumas to kas mumyse...“, kuris vyks šių metų birželio 18 dieną Kirnaičių kaime. Festivalyje dalyvaus Joniškio rajono kaimo bendruomenės. Tikimės sulaukti bendruomenių iš kaimyninio Pakruojo rajono Pašvitinio seniūnijos ir Latvijos Respublikos Rygos lietuvių bendruomenės.

Tradicija, idėja ir mintis nesikeičia. Tai kultūrinis-sportinis renginys, skatinantis Joniškio krašto bendruomenių kultūrinę savimonę, tarpusavio bendravimą, puoselėjant įvairias laisvalaikio praleidimo formas. Kiekviena atvykusi bendruomenė galės turiningai praleisti laisvalaikį. Manome, kad tarp kaimo bendruomenių galbūt atsiras glaudesnis bendravimo ir bendradarbiavimo ryšys. Šio festivalio pagrindinis tikslas yra sukviesti ir suburti Joniškio rajone esančias kaimų bendruomenes. Tikimės, kad šis festivalis suteiks malonių akimirkų ne tik vietiniams gyventojams, bet ir atvykusių bendruomenių atstovams bei svečiams.

Kiekvienai atvykusiai kaimo bendruomenei bus suteiktas atskiras kiemelis, kad galėtumėte pasistatyti savo atsivežtą palapinę, įsikurti, apipavidalinti ir pasipuošti savo teritoriją. Stalais ir suolais stengsimės aprūpinti pagal esamus poreikius, jums pranešus iš anksto. Bendruomenės kiemelį galėtų papuošti Jūsų pačių pasidaryti darbai: rankdarbiai, medžio dirbiniai, geriausių gaspadinių valgiai ir t.t. Bendruomenės kiemeliai vertinami nebus. Jūsų išmonė ir išradingumas bus įvertinti rėmėjų prizais. Atsivežkite keletą fakelų ir vieną dangaus žibintą. Tikimės, kad Jūs subursite komandą, kuri tinkamai atstovaus ir sportinėse varžybose (festivalio programa ir sportinių varžytuvių nuostatai pridedami).

Festivalio organizatoriai laukia Jūsų atvykstant su puikia nuotaika ir sportiškai nusiteikus.

Vakare kartu uždegsime šventinį laužą, dangų nušvies dangaus žibintai, nugriaudės įvairiaspalvis fejerverkas.

Gegužinėje iki ryto visus linksmins muzikantas Linas.

Festivalio metu vyks atrakcijos vaikams, įvairūs atrakcionai, estafetės, batutas, prekyba vaisvandeniais, alumi ir šašlykais.

Daugiau informacijos telefonais:

8 611 16738 - Kęstutis Ladukas, 8 604 19381 – Gražina Andrašiūnienė 

 

Programa (207.4 kb)

Varžybų nuostatai (67.5 kb) 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.