Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2015-01-06  

PASVALIEČIŲ KAIMO BENDRUOMENĖS 10 METŲ JUBILIEJUS

Spalio 25 dieną Pasvaliečių kaimo bendruomenė šventė 10 metų gyvavimo  jubiliejų. Sukurtame bendruomenės jubiliejui filmuke atsispindėjo per 10 metų nuveikti darbai, parodytas kaimo bendruomenės žmonių darbštumas, kokiuose projektuose bendruomenė dalyvavo, kur keliavo, su kokiomis bendruomenėmis bendradarbiavo, su kokiomis bendruomenėmis dalyvavo kartu bendruose projektuose.

                       Svečiai sveikino pirmąjį bendruomenės pirmininką ir įkūrėją Tomą Četvergą  ir  dabartinę bendruomenės  pirmininkę Danutę Stankevičienę.

                         Biržų rajono savivaldybės merė Irutė Varzienė linkėjo  ir ateityje aktyviai dalyvauti projektinėje veikloje, pasidžiaugė bendruomenės kultūrine veikla. Bendruomenės krikštatėviai Palmyra ir Zenonas Prašmantai pažadėjo ir ateityje nuoširdžiai globoti bendruomenę, padėti išspręsti atsiradusius sunkumus. Bendruomenei bendruomeniškumo ir savanorystės plėtojimo jaunimo tarpe linkėjo Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Nijolė Šatienė, Biržų rajono Vietos veiklos grupės pirmininkas Steponas Staškevičius.

                            Džiaugiamės kartu su Juostaviečių, Kirdonių , Pačeriaukštės, Pabiržės. Gulbinų bendruomenių atstovais, kurie atvyko mūsų bendruomenės pasveikinti su šiuo garbingu jubiliejumi. Pačeriaukštės seniūnijos seniūno pavaduotoja Gražina Paulauskienė ,buvęs LR Seimo narys Valdemaras Valkiūnas palinkėjo ir toliau nenuleisti rankų ir puošti savo bendruomenę gerais darbais. Mūsų svečius, bendruomenės narius linksmino moterų ansamblis ,,Vinkšna“, Pasvaliečių ir Saločių jungtinė kaimo kapela, vadovaujama Irmos Šarkiūnienės, merginų ansamblis. Svečiams neteko ramiai sėdėti, nes juos linksmino ir šokdino‘‘ Rožytė su Zeniuku“. Jaunosios madų demonstruotojos, manikenės demonstravo naują rudens kolekciją ,,Saugokime gamtą nuo šiūkšlių“.Svečių akį džiugino darbščiųjų rankų būrelio moterų rankdarbiai: Elenos Misevičienės –mezginiai ir siuviniai, Danutės Stankevičienės ir Evelinos Morkvėnaitės daryti papuošalai, Lauros Stankevičiūtės rudeninės puokštės. Taip prie arbatos puoduko besivaišinant ir besidalinant nuveiktų darbų rezultatais, bei planuojamais naujais darbais, prabėgo  šeštadienio popietė Pasvaliečių kaimo bendruomenėje.. Dėkojame visiems atvykusiems į mūsų šventę ir kartu praleidusiems nuostabias akimirkas.

 Pasvaliečių kaimo bendruomenės  tarybos informacija

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.