Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2010-12-14  

Europos LEADER ir Kaimo plėtros organizacijų asociacijoje išrinktas naujas prezidentas

  

European LEADER Association for Rural Development – AISBL

Greaikijos prezidentavimo laikotarpis 2007 spalis - 2010 gruodis

Suomijos tinklas(SYTY) perima ELARd prezinatavimą 2011-2012 metų laikotarpiui

Po sėkmingų darbų  graikų LEADER tinklo pirmininkaujančios (2008-2010), Europos "Leader" asociacija kaimo plėtrai (EKPLA AISBL) laikotarpio, pagal ELARD įstatus ir reglamentuojančius įstatymus, 4-tos  Generalinės asamblėjos posėdžio metu( kuri vyko  2010 m. lapkričio26d., Briuselyje ) nuspręsta , kad nauju EALRD prezidentu  2011-2012 metams tampa p. Petri Rinne ,Suomijos tinklo (SYTY) atstovas. 

 Graikijos pirmininkavimo ELARD metu pasiekta svarbių tikslų, kurie savo ruožtu lėmė jog, asociacija tapo viena iš pagrindinių Europos organizavimų kaimo plėtros srityje, ypač dirbančių pagal LEADER metodą. Per p. Panagiotis Patras kadenciją, ELARD užsitikrino narystę Europos kaimo plėtros tinkle (ENRD), dalyvauja koordinavimo komiteto ir LEADER pakomitečio veikloje. Be to, Graikijos pirmininkavimo laikotarpiu buvo pasiekta gerų rezultatų siekiant tolesnės besiplečiančios narystės ELARD. Į ELARD narius per šį laikotarpį įstojo nemažai naujų Europos valstybių narių (Čekija, Vengrija, Latvija, Lenkija, Rumunija, Slovėnija ir Lietuva).

Naujai išrinktas ELARD pirmininkas p. Petri Rinne, kuris oficialiai priims  įgaliojimus  2011metų pradžioje, išsakė tvirtą įsipareigojimą ir toliau aktyviai dirbti  ENRD bei remti LEADER metodą. Iš ELARD  išeinantis prezidentas p. Panagiotis Patras patvirtino asociacijas narius , jog visapusiškai remia Suomijos paraišką dėl pirmininkaujančios valstybės narės ir tiki jo sėkme toliau siekiant ELARD tikslų bei tiki jog jie ir toliau neš žinią dėl tvarios, gyvybingos ir produktyvaus kaimo Europoje.

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.