Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2013-10-17  

LKBS techninės bazės stiprinimas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga įgyvendina projektą “LKBS techninės bazės stiprinimas“, finansuojamą iš LR Žemės ūkio ministerijos paramos (Paramos kaimo bendruomenių ir kaimo bendruomenių asociacijų veiklai teikimo taisykles (patvirtintas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2006 m. balandžio 20 d. įsakymu Nr. 3D-160 (Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2013 m. gegužės 6 d. įsakymo Nr. 3D- 329 redakcija)). Projekto metu įsigyti 2 vnt. nešiojami kompiuteriai su programine įranga bei spausdintuvas.


LKBS atstovauja kaimo bendruomenes tarptautiniuose seminaruose, konferencijose užsienyje ir Lietuvoje, teikia informaciją kaimo bendruomenėms apie kaimo plėtros programas ir konkursus Lietuvoje ir užsienyje, gerina bendruomenių partnerystės tinklą vietiniame ir nacionaliniame lygmenyse. LKBS veikla pagrįsta savanoriškumo principu. LKBS pirmininkė bei kiti specialistai vyksta į susitikimus, konferencijas, konsultuoja kaimo bendruomenių lyderius vietose. Todėl efektyviai sąjungos veiklai yra labai naudinga įsigyti 2 nešiojamus kompiuterius su programine įranga bei spausdintuvą. Dabar atvykus į  kaimo bendruomenių seminarus ir konferencijas vietoje galima rasti reikiamą informaciją, pakoreguoti bendruomenės administracinius gebėjimus bei palikti atspausdintą, bendruomenės nariams, reikalingą informaciją.


Siekiant efektyviai įgyvendinti organizacijos tikslus ir uždavinius būtina turėti šiuolaikines technologijas, kadangi sąjungos nariai yra išsidėstę visoje Lietuvos teritorijoje. 


Projektą finansuoja LR Žemės ūkio ministerija


 

LKBS informacija

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.