Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-07-11  

Už eismo saugumą bendruomenėje

Kiekvienas  žmogus nori ir privalo būti  būti  saugus kelyje. Saugumas kelyje labai priklauso ir nuo mūsų  pačių, kaip saugiai elgiamės, kaip laikomės  saugumo kelyje reikalavimų.

    Akstinų kaimo bendruomenėje vykstančių renginių metu didelį dėmesį  skiriame kaimo žmonių  saugumui užtikrinti. Kaimelis  atokus, ne visi   pravažiuojantys  vairuotojai laikosi greičio apribojimų, kai kurie per gyvenvietę skrieja kosminiu greičiu.

   Sporto dienoje  rengėme ne tik estafetes, kurių metu   laikėmės  didelių saugumo reikalavimų atliekant netradicines rungtis, bet ir  pagilinome   žinias nauja literatūra apie saugų eismą.   Kaimo sportininkai, kad būtų matomi kelyje, buvo  apdovanoti  juostiniais atšvaistais,  mažesnieji -  knygutėmis “Saugokime vieni kitus kelyje”.

  Konferencijoje   „Akstinų ir aplinkinių kaimų kultūros paveldo saugojimo galimybės“ metu didelį dėmesį skyrėme saugumui užtikrinti kelyje vasarą ir kitais metų laikais: priminėme dviratininkų saugaus eismo taisykles kelyje, vyko dviračių žygis kaimo istorijos keliais, į kurį įsijungė ir suaugusieji, ir vaikai. Žygio dalyviai, vilkėdami saugaus eismo liemenėmis, kolona, patraukė buvusio Nagių dvaro link, stabtelėjo prie Bogušių šimtamečio ąžuolo...

   Manome, kad dalyvavimas saugaus eismo projektuose, pagilina saugaus eismo žinias, suteikia praktinės naudos.

 Kaimo gyventojai, naudodami saugos priemones kelyje, bus gerai matomi kelyje tamsiu paros metu, o tai užtikrins jų saugumą.

  Projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2012“ vadovė    Zita Baltrušaitienė

   

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.