Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-10-01  

Saugus Aukštelkiečių žygis

Š.m. rugsėjo 15 d. Aukštelkėje vyko šventė „Vasaros triūsas – rudens džiaugsmas“. Prieš šventę buvo nutarta organizuoti žygį aplink Aukštelkę. Jo metu nusprendėme pasitikrinti savo saugaus eismo žinias:  prisiminti, kaip vaikščioti dviračių taku arba keliu, kur nėra šaligatvio, kaip pereiti gatvę be perėjos ir pan.

 Į žygį susirinko grupė kaimo gyventojų, bet ne visi ryžosi kelionei – tik dalis jų palydėjo išeinančius... Žygio dalyviai buvo aprūpinti šviesą atspindinčiomis juostomis, suaugusieji papildomai apsivilko ir spec.liemenes.

Žygio metu naudojome megafoną, kurio pagalba perspėdavome grupę apie atvažiuojantį dviratininką ar automobilį. Aukštelkės keliais nužygiavome apie 5 km atstumą. Aplankėme ir mūsų pamėgtąją Rūžą, o geografijos mokytoja Zita Švambarienė priminė įdomią šios vietovės praeitį.

Visi dalyvavusieji žygyje buvo patenkinti renginiu. Jauniausias žygio dalyvis Petras Mantas Jasulaitis (9 m.) ir vyriausia žygeivė Joana Kvedaravičienė (67 m.) buvo apdovanoti „Aukštarūžės“ medaliais.

Esame labai dėkingi Automobilių Direkcijai už gaunamas saugaus eismo priemones.

Aukštelkės bendruomenės informacija

  

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.