Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2011-12-21  

Aptartos bendruomenių veiklos gairės ateičiai

Gruodžio 14 d. Panevėžio rajono savivaldybės salėje už apvalaus stalo susėdo Panevėžio apskrities penkių rajonų bendruomenių lyderiai. Vyko diskusija apie savanorystės plėtojimą bendruomenėse, valdžios požiūrį ir pagalbą kaimiškosioms organizacijoms, dalyvavimą projektinėje veikloje.

Diskusijose apie iššūkius ir ateities planus dalyvavo ir Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Nijolė Šatienė, Rinkuškių bendruomenės pirmininkė Irena Misevičienė ir gausiausia iš visų dalyvių (daugiau kaip 30 atstovų) biržiečių delegacija.

Naujausias žinias apie ateinančio 2014–2020 metų laikotarpio programas pateikė ką tik iš Briuselio grįžusi Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Guoda Burokienė, kuri ir vedė šį renginį kartu su Panevėžio rajono kaimo bendruomenių sąjungos pirmininko pavaduotoju Zigmu Bezoraičiu. Taip pat dalyvavo Lietuvos vietos  bendruomeninių organizacijų sąjungos pirmininkas Arimantas Račkauskas.

Diskusijose dalyvavo Kupiškio, Rokiškio, Pasvalio, Panevėžio aktyvistai. Panevėžio rajono vietos grupės pirmininkas Eugenijus Lunskis išsamiai informavo apie Panevėžio rajone vykdomą vietos veiklos grupės projektinę veiklą.

Po diskusijos grįžome į savo bendruomenes įgiję naujų žinių, pasiryžę rengti projektus, dalyvauti renginiuose bei juos organizuoti, bendrauti ir bendradarbiauti, papildę veiklos bagažą naujomis idėjomis, įdomiais, užkrečiančiais pavyzdžiais.

 Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė  Nijolė Šatienė

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.