Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2015-04-07  

Pirmasis šiemet saugaus eismo renginys

raėjusiais metais Joniškio rajono kaimo bendruomenės labai aktyviai įsijungė į Lietuvos automobilių direkcijos prie susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos organizuotą projektą ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2014“. Net 8 bendruomenės buvo apdovanotos piniginiais ir kitais prizais.

Kovo 6 d. paskelbus konkursą dalyvauti projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2015“, Joniškio rajono kaimo bendruomenių sąjunga kartu su penkiomis rajono kaimo bendruomenėmis apsijungė į bendruomenių susivienijimą ir pateikė paraišką.

Praėjusį savaitgalį įvyko pirmasis rajone šio projekto renginys.

Asociacijos „Gasčiūnų kaimo bendruomenė“ aktyvas suorganizavo išvyką į Vilnių. Kartu su bendruomenės nariais kartu dalyvavo 11 Mekių ir Stupurų kaimo bendruomenių narių. Išvykta buvo labai anksti, dar tamsoje, tad tik prašvitus, apie saugų eismą, kelių eismo taisykles, apie būtinumą užsidėti atšvaitus, kaip tinkamai juos užsidėti visiems papasakojo Joniškio rajono kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Rasa Birutytė. Visiems buvo išdalinti linijiniai ir pakabinami ar priklijuojami atšvaitai, atmintinės apie tinkamą jų užsidėjimą.

Vilniuje bendruomeniečiai dalyvavo ekskursijose su gidais Katedros požymiuose ir Valdovų rūmuose. Įspūdžiai visų didžiuliai. Senjorai vyko ir į valandos trukmės turą po miestą, iš kurio grįžo puikiai nusiteikę. Vėliau aplankytas Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, kurios patalpas aprodė ir apie čia vykdomus darbus papasakojo gasčiūnietis, radijo žinių vedėjas Edvardas Kubilius. Pabuvota patalpose, iš kurių skaitomos žinios, tuo metu jas skaitė Marijus Žiedas. Aplankytos žurnalistų darbo patalpos, kuriose jie ruošiasi darbui, apsilankyta keliose studijose. Keletui dalyvių teko pabūti radijo žurnalistais ir perskaityti parengtas vakaro žinias.

Visi puikios nuotaikos ir pilni įspūdžių, su muzika ir dainomis parvykome namo. Kelionės pabaigoje, jau sutemus, dar kartą visiems priminta apie atšvaitų nešiojimo būtinumą, palinkėta saugių kelionių.

 Asociacijos „Gasčiūnų kaimo bendruomenė“ informacija

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.