Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2015-09-23  

Įgyvendintas dar vienas projektas Kučgalio bendruomenėje

Ne kiekvienas kaimas gali turėti savo šaltinį...Pasislėpęs po dar kolūkio laikais suręsta nušiurusia būda, vandenuką iš gelmių į Apaščios upeliuką bėgdino Kučgalio šaltinėlis. Kaimo gyventojai gerai žinojo ir vertino tyrą ir skanų šaltinėlio vandenį, o pro šalį automobiliais pravažiuojančių nedomino nepatraukli teritorija, kurioje tryško pasislėpęs šaltinėlis. Bendruomenės pirmininkas, sulaukęs pritarimo iš aktyvių bendruomenės narių, nutarė šaltinėlį ,,prikelti naujam gyvenimui“. Projektą ,,Turistinio potencialo vystymas Kučgalio bendruomenėje“ finansavo Biržų VVG, o į projekto pristatymą šaltinėlio atidarymo ceremonijoje ,,Mūsų šaltinėlyje ir vanduo saldus“ atvyko nemažas būrys bendruomenės gyventojų ir svečių. Gražius sveikinimo žodžius tarė Seimo narys Aleksandras Zeltinis, Biržų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Irutė Varzienė, Savivaldybės tarybos narė Audronė Garšvaitė. Įgyvendintu projektu pasidžiaugėBiržų rajono vietos veiklos grupės pirmininkasSteponas Staškevičius  ir Biržų rajono vietos veiklos grupės projekto vadovėJolanta Vaitkevičienė. Šaltinėlis pasipuošė mero pavaduotojos dovanota metaline saulute, projekto rangovo Dainiaus Širmelio įteikta simboline lenta ir Papilio seniūnijos seniūno Reno Čygo didžiuliu samčiu vandeniui pilstyti. Visiems svečiams buvo įteikti buteliukai su ,,saldžiu“ šaltinio vandeniu.

Skambėjo Kučgalio bendruomenės muzikantų atliekamos dainos, susirinkę vaišinosi garsios šeimininkės Irenos Styrienės paruoštais sumuštinukais.

Gražiai sutvarkytoje šaltinėlio teritorijoje turistus pasitiks informacinis stendas su lankytinomis Biržų krašto vietomis. 

Kučgalio bendruomenės pirmininkas Stasys Valiukas

nuotraukos Jolantos Vaitkevičienės

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.