Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2015-12-22  

Susitikimas LR Seime

Gruodžio 16 dieną AGROKLUBO nariai tradiciškai baigiantis metais susitiko su Seimo Kaimo reikalų komiteto nariais. Atsižvelgiant į tai, kad ateinantys 2016-ieji metai – Vietos bendruomenių metai, šiame susitikime dalyvavo Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Guoda Burokienė ir VVG tinklo pirmininkė Reda Kneizevičienė. 
Susirinkusius politikus ir žurnalistus pasveikino Seimo kanclerė Daiva Raudonienė. Agroklubo narius žurnalistus, rašančius apie kaimą su artėjančiomis šventėmis sveikino „Agroklubo" prezidentė, TV žurnalistė Salomėja Pranaitienė, Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Saulius Bucevičius, jo pavaduotojas Bronius Pauža ir komiteto nariai Jonas Kondrotas, Edmundas Jonyla, Vytautas Kamblevičius, Kazys Grybauskas.
LKBS ir VVG tinklo vadovės padėkojo seimo nariams už bendruomenių veiklos įvertinimą. 2016 metai paskelbti VIETOS BENDRUOMENIŲ METAIS. Buvo pristatytas ateinančių vietos bendruomenių metų logotipas, kurį sukūrė LKBS rėmėjai. Pasinaudojant proga buvo įvardinti ir iššūkiai, su kuriais susiduria bendruomeniečiai įgyvendinant LEADER programos, socialinės srities projektus bei telkiant vietos gyventojus bendruomeninei veiklai.
2016 metų sausio mėnesį LKBS drauge su VVG tinklu, Seimo Kaimo reikalų komitetu bei Agroklubu numato surengti bendruomenių metų atidarymo renginį ir plačiau apžvelgti vietos bendruomenių džiaugsmus bei rūpesčius. 
VVG tinklo informacija

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.