Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2014-03-06  

Augti, auginti šalia esančius-biržiečių kaimų bendruomenininkų kasdienybė...

Kartais tereikia tiek nedaug – kažkieno pavyzdžio, naujos idėjos, paremiančių pečių ir rankų, gėriui atviros širdies – ir gyvenimas sutviska visai kitomis spalvomis, kasdienybė įgauna tokį prasmingą pagreitį, apie kokį iki tol galėjai tik pasvajoti...

Mūsų Biržų krašto kaimų bendruomenės darom mažus ir didelius darbus tiek visuomeninėje, tiek kultūrinėje veikloje, kad tik įdomiau būtų gyventi ir turiningiau praleisti laisvalaikį, kad arčiau būtume vienas šalia kito ir pažintume geriau vieni kitus, galėtume tartis, diskutuoti priimant racionalius sprendimus. Tokia bendradarbiavimo ir bendravimo galimybė atsiranda dar ir keliaujant, ir bendraujant. Ir taip kiekvienais metais vykstame į kitus rajonus pas tokius pat bendraminčius, organizuojame išvykas ir ekskursijas į tuos miestus ir rajonus, kitų šalių sostines kur dar nesame buvę.

Bendruomenėse, kuriose gyvename, iškyla įvairiausių problemų. Jas bandome spręsti patys, kartais prireikia ir patarimo, ir lėšų. Norime ir siekiame neatsilikti nuo kitų. Juk laikas vėluojančių ir nespėjančių nemyli ir nelaukia. Vasario 24 dieną rinkosi kaimų bendruomenės į susirinkimą ne tik susitikti su Biržų rajono naujuoju Biržų rajono policijos komisariato viršininku Mariumi Jablonsku ir bendruomenės pareigūne Sandra Timukiene, bet aptarti ir kitus šiandienos svarbiausius darbus ir rūpesčius. Sulaukėme Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkės Guodos Burokienės, Europos ekonominių ir socialinių reikalų komiteto nario Mindaugo Maciulevičiaus, Biržų rajono savivaldybės tarybos nario, Biržų rajono ūkininkų sąjungos pirmininko Kęstučio Armono, Biržų rajono Vietos veiklos grupės pirmininko, Biržų rajono savivaldybės administracijos žemės ūkio skyriaus vedėjo Stepono Staškevičiaus, Žemės ūkio Rūmų organizatoriaus Biržų rajone Zenono Prašmanto.

Naudingų ir įdomių minčių išgirdome iš svečių ir bendruomenių lyderių pasisakymų. Guoda Burokienė ir Mindaugas Maciulevičius apsilankė daugelyje šalies rajonų bendruomenėse ir išgirsta tai, kad beveik visos susiduria su tomis pačiomis gyveniškomis problemomis. Tačiau skaudžiausia, kad mūsų nelabai kas klauso ir girdi. Todėl nuspręsta sukviesti PIRMĄJĮ LIETUVOS KAIMO PARLAMENTĄ balandžio 11 dieną Kaune A. Stulginskio universitete. Delegatais į šį garbingą forumą nuo Biržų rajono kaimiškųjų organizacijų išrinkti ir patvirtinti susirinkime-Kęstutis Armonas-Biržų rajono ūkininkų sąjungos pirmininkas, rajono žemdirbių asociacijos tarybos narys, Steponas Staškevičius-Biržų Vietos veiklos grupės pirmininkas, rajono žemdirbių asociacijos tarybos narys, Nijolė Šatienė -Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė, Lietuvos ūkininkių draugijos tarybos narė, rajono žemdirbių asociacijos tarybos narė.

Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Nijolė Šatienė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.