Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2015-10-08  

Netradicinio sporto čempionate daugiausia emocijų kliūčių ruože

II Antakalnio kaime jau ne pirmus metus organizuojamas netradicinio sporto čempionatas. Jo dalyviams tenka įveikti nekasdienes, neretai juokingas rungtis.

Šiais metais sportininkai turėjo įveikti kliūčių ruožą. Pirmiausia teko bėgti per padangas, vėliau kalti vinis kiauru plaktuku (plaktukas padarytas iš vamzdelių), šaudyti iš pneumatinio šautuvo ir važiuoti dviračiu. Vėliau sportininkų laukė obuolių smiginis – reikėjo pataikyti į nupieštą šerną, mėtyti pasagas, aulinį batą, svaidyti žiedus, traukti virvę, mesti ir rauti girią, šaudyti. Pirmą kartą nenorėjusieji dalyvauti sportinėse rungtyse mokėsi daryti puokštes ir varžytis, kas padarys gražesnę.

Kaip pasakojo čempionato organizatorė Erika Buikauskienė, daugiausia emocijų sukėlęs kliūčių ruožas, žiedų svaidymas ir puokščių darymo varžybos buvo surengtos pirmą kartą. Kurti puokštes iš gėlių mokė konsultantė. Atskirai varžėsi vaikai ir suaugusieji, kieno puokštė bus gražesnė.

Tradiciškai išloštas ir pagrindinis loterijos prizas. Nugalėtojai atiteko smiginis, krepšinio kamuolys, raketės ir šokdynė. Sportinių rungčių prizininkai apdovanoti medaliais, duona, vaisiais, daržovėmis.

Ukmergės kultūros centro informacija

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.