Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-08-20  

Šeduvos bendruomenės ,,Saugaus eismo“ renginys

Rugpjūčio 10 dieną Radviliškio rajone, Pociūnėlių kaime esančiame parke, Radviliškio rajono policijos komisariatas surengė saugios kaimynystės grupių atstovų ir policijos rėmėjų sąskrydį. Tai jau antras toks Radviliškio pareigūnų organizuotas renginys savo pagalbininkams. Kadangi Šeduvos bendruomenė bendradarbiauja su Radviliškio rajono policija, buvo pakviesta dalyvauti sąskrydyje ir parodyti meninę programą. Šeduvos bendruomenės pirmininkė pasveikino visus susirinkusius, padėkojo organizatoriams, pasidžiaugė bendradarbiavimu su Radviliškio policija ir pristatė savo komandą, kuri atliko meninę programą. Koncerto metu buvo akcentuojamas saugumas, skirta nuotaikinga dainelė policijos pareigūnams.

Šeduvos bendruomenės ,,Saugaus eismo“ renginiuose jau tapo tradicija, kad treti metai visur mus lygi ir mūsų talismanai - ,,teletabiai“. Šioje šventėje jie atliko muzikinius kūrinius, susirinkusiems dalino lankstinukus ir knygeles apie saugų eismą, dovanojo gerą nuotaiką.

Sąskrydyje dalyvavo 14 komandų (bendruomenių), kurios sudarė apie 170 žmonių. Jos tarpusavyje varžėsi įvairiose rungtyse, turėjo galimybę sužaisti ,,keptuvių“ tinklinį, futbolą, žiūrint per kreivai rodančius akinius, bei susirasti savo batus, užrištomis akimis. Kiekvienos komandos atstovas galėjo išbandyti savo taiklumą šaudant pneumatiniu šautuvu.

Geriausiai pasirodžiusios komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir prizais.

Šeduvos miesto bendruomenės pirmininkė Livita Tvarevičienė

  

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.