Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-10-23  

SAUGUS KELIAS Į BIBLIOTEKĄ

2012 m. spalio mėn. 16 d. Baisogalos bendruomenė vykdė projekto ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2012“ šeštąjį renginį ,,Saugus kelias į biblioteką“.  Partneriai - Baisogalos pradinė mokykla-darželis ir miestelio biblioteka.  Renginio tikslas- supažindinti mokyklos-darželio pirmokus ir priešmokyklinės grupės vaikus su saugiausiu keliu, kuris veda į miestelio biblioteką. Nutarėme, kad tikslinga  mūsų projekto veidui ,,Saugus žingsnis“ Viktorijai Ivoškaitei ir bendruomenės pirmininkui Artūrui Radžiūnui vesti  pirmokus (mokytoja Nilutė Jasaitienė) ir priešmokyklinės grupės vaikus (auklėtoja Virginija Simonavičienė) atskiromis grupėmis į biblioteką.

Apsirengę liemenėmis, suaugusieji iš mokyklos-darželio kiemo lydėjo vaikų grupeles Grinkiškio ir Maironio gatvėmis, mokėsi pereiti R. Žebenkos g., kurioje nėra pėsčiųjų perėjos, kartojo saugaus eismo taisykles, eidami per pėsčiųjų perėją Maironio gatvėje ir saugiai pasiekė kultūros namus, kur įsikūrusi biblioteka. Čia jau laukė vyr. bibliotekininkė Alvyda Žižniauskienė. Abi vaikų grupės dalyvavo saugaus eismo viktorinoje, nupasakojo saugų kelią į biblioteką, iš spalvotų balionų ir popieriaus dėliojo šviesoforą, prisiminė, kaip segėti atšvaitus ir kaip svarbu turėti žibintuvėlį tamsiu paros metu.

Tad pirmokai ir buvo apdovanoti saugaus eismo priemonėmis – žibintuvėliais, kuriuos skyrė projekto organizatorius – Lietuvos automobilių kelių direkcija prie  Susisiekimo ministerijos.

 Priešmokyklinės grupės vaikai džiaugėsi liniuotėmis – tvarkaraščiais ir šunelio Amsio saugaus eismo pamokymais iš ekrano.

Dėkojame Baisogalos pradinės mokyklos – darželio mokytojai Nilutei Jasaitienei ir auklėtojai

Virginijai Simonavičienei bei  miestelio bibliotekos darbuotojoms, kurios nuoširdžiai ruošėsi šiam renginiui ir rūpinasi mūsų mažųjų saugiu žingsniu kelyje.

 Baisogalos bendruomenės pirmininko pavaduotoja            Vilija Kaščionienė

   

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.