Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-09-30  

Projektas ,,Sveikas grįžki į namus“

Norėdama atkreipti dėmesį į pačias pažeidžiamiausias žmonių grupes – vaikus ir pagyvenusius žmones, Siesikų miestelio bendruomenė dalyvavo konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse“. Mūsų projektas ,,Sveikas grįžki į namus“ vyko trimis etapais: surengėme piešinių parodą ,,Atšvaitas – mano draugas“, viktoriną ,,Sveikas grįžki į namus“  ir atšvaitų dalinimo akciją pagyvenusiems žmonėms.

Pasveikinome suaugusius su Pagyvenusių žmonių diena, vaikai parodė trumpą programėlę.

Piešinių paroda ir viktorina vyko bendruomenės Vaikų dienos centro patalpose. Viktorinoje dalyvavo 72 vaikai ir suaugę žmonės. Vaikų komanda pasivadino ,,Šviesoforiukais, o pagyvenusiųjų žmonių komanda - ,,Spinduliu“. Renginio vedančioji, Vaikų dienos centro pedagogė Rasa Kuliavaitė, pristatė vertinimo komisiją – policininką Liną Jakštą, medicinos darbuotoją Mildą Matulevičienę, mokytojas – Aldoną Ruzienę, Ligitą Sipavičienę ir Vaivą Šidlauskienę. Vaikai ir pagyvenę žmonės išradingai atsakinėjo į klausimus, atliko praktines užduotis - ,,Ženklai“, ,,Šviesoforas“, ,,Sankryža“, ,,Reguliuotojo signalai“, sprendė kryžiažodį, suteikė pirmąją medicininę pagalbą nukentėjusiam asmeniui. Pertraukėlių metu sirgaliai klausėsi dainų, J. Lauciaus pasakos ,,Kodėl nuliūdo burtininkas“, literatūrinės kompozicijos, susipažino su pasaulio įdomybėmis saugaus eismo tema, minė mįsles. Pasibaigus viktorinai vertinimo komisija susumavo balus, o visi susirinkusieji  dalyvavo ,,Žaibo“ turnyre ir už teisingus atsakymus gavo knygutes. Viktorinos nugalėtojais tapo vaikų komanda, o antrą vietą užėmė pagyvenusiųjų žmonių komanda. Visi dalyviai buvo apdovanoti Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos įsteigtais prizais – kuprinėmis, kepurėmis. Visiems, dalyvavusiems šventėje, policininkas įteikė atšvaitus, dalomąją medžiagą saugaus eismo tema ir palinkėjo saugaus kelio į namus.

Po šventės, grupelė mergaičių su Vaikų dienos centro darbuotojomis Rasa Kuliavaite ir Živile Jakštaite, bendruomenės pirminike vaikščiojo po miestelį ir dalino atšvaitus pagyvenusiems žmonėms.

Esame dėkingi Kelių direkcijai ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungai už rūpinimąsi kaimo žmonių saugumu ir tikime, kad ir ateityje vyks panašūs konkursai.

Siesikų bendruomenės pirmininkė

Leokadija Talalienė

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.