Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2015-08-17  

Šventė Biržuose ‚,Radvilų Biržai‘‘

 Šiais metais visus mus subūrė Radvilų vardu pavadinta šventė - ,,Radvilų Biržai‘‘. Nuo kunigaikščių Radvilų prasidėjo Biržai, Biržų krašto istorija. Kiekvienas biržietis gali didžiuotis savo krašto turtinga istorine praeitimi.

Šventę papuošė rajono seniūnijų bendruomenių kiemeliai. Vaišingi ir nuotaikingi bendruomenių kiemelių žmonės priiminėjo ne tik biržiečius, bet ir svečius iš kitų rajonų bei užsienio šalių. Kiemeliai sulaukė daug puikių lankytojų atsiliepimų už dovanotas šviesias akimirkas gražioje Biržų miesto šventėje.

Biržų pilies rūmuose įvykusiame iškilmingame Savivaldybės tarybos posėdyje Biržų rajono savivaldybės tarybos narei, Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkei Nijolei Šatienei įteiktas savivaldybės mero padėkos raštas už nuopelnus kuriant Biržų rajono kaimo bendruomenes ir bendruomenių telkimą bendrai veiklai.

Mero padėkos raštais taip pat apdovanoti užsienio šalių miestai partneriai, su kuriais Biržų rajono savivaldybė pasirašiusi bendradarbiavimo sutartis.

 Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungos informacija

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.