Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2015-02-23  

Kirdonių kaimo bendruomenės nariai aptarė metų rezultatus

Vasario paskutinį sekmadienį kirdoniečiai bendruomenininkai rinkosi į ataskaitinį susirinkimą aptarti ką nuveikė per ataskaitinį laikotarpį -2014 metus.

Į ataskaitinį susirinkimą buvo pakviesti ir dalyvavo Biržų savivaldybės merė Irutė Varzienė, savivaldybės tarybos narys, UAB“Biržų žemtiekimas“ generalinis direktorius, bendruomenių Biržų rajone kūrimosi iniciatorius ir globėjas Viktoras Rinkevičius, savivaldybės tarybos narė, Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Nijolė Šatienė.

Pilnutėlė salė bendruomenės narių susirinko pasidžiaugti nuveiktais darbais ir numatyti šių metų didesnius darbus ir renginius. Kirdonių kaimo bendruomenės pirmininkas Audrys Šimas susirinkimo dalyviams pristatė nuveiktus darbus ir projektinę veiklą .Padaryta daug – kiek leido galimybės ir kiek patys bendruomenės žmonės norėjo. Surengta keletas renginių, apie kuriuos ir dabar žmonės kalba. Ypatingai džiugina Kirdonių jaunimo aktyvi sportinė veikla. Didžiausias džiaugsmas - Kirdonių bendruomenėje daugiafunkcinio centro atsiradimas. Tai ne stebuklas, o visų lauktas kultūros , vaikų ir jaunimo užimtumo ŽIDINYS. Rudenį daugiafunkcinis centras turėtų atverti duris.

Kirdonių kaimo bendruomenę nuolat remia Kirdonių žemės ūkio bendrovė ir UAB“Šalva‘.‘ .Kirdonių kaimo bendruomenė, turėdama rėmėjus, pradžiugina žmones vasarą kultūriniais renginiais.

Aptarę kas padarytą ir ką žadama ir norima nuveikti, bendruomenės žmonės ir svečiai neskubėjo į namus.

Susirinkimo dalyviams koncertavo grupė - Juozas Petronis, Ovidijus Jankauskas, Richardas Mikšys. 

 Kirdonių kaimo bendruomenės pirmininkas Audrys Šimas 

Nuotraukos Stanislovo Vadapalo

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.