Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Adresas korespondencijai: Chemikų g. 25-33, LT-55238 Jonava, Lietuva


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2013-09-30  

Satkūnų bendruomenė rūpinasi vaikų saugumu

Joniškio rajono Satkūnų kaimo bendruomenė „Gija“ kartu su Satkūnų biblioteka Satkūnų seniūnijos salėje surengė renginį pagal projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2013“. Ta proga Satkūnų bibliotekininkė Aldona Žaliabarštienė surengė parodą saugaus eismo tema.

Į renginį atvyko Joniškio rajono Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio vyresnysis specialistas Konstantinas Rezgys, Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio specialistė Dangyra Benaitytė, Amsis bei Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos atstovė.

Renginio pradžioje svečiai bendruomenės nariams ir vaikams pasakojo apie saugų eismą keliuose, kaip segėti atšvaitus važiuojant dviračiu, einant pėsčiomis, atsakinėjo į vaikų ir suaugusiųjų pateiktus klausimus. Po to visiems renginio dalyviams buvo išdalytos saugumo priemonės. Tada išėjome į gatvę, kur policijos pareigūnai mokė vaikus, kaip pereiti perėją, kaip elgtis gatvėje. Visi renginyje dalyvavę vaikai ypač domėjosi policininko K.Rezgio vairuojamu policijos automobiliu, todėl juo buvo pavėžinti po Satkūnų kaimą.

Irena Vaitkienė

Satkūnų kaimo bendruomenės „Gija“ narė

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.