Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Adresas korespondencijai: Chemikų g. 25-33, LT-55238 Jonava, Lietuva


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2014-02-21  

Satkūniečiai džiaugiasi atnaujintais bendruomenės namais

Satkūnų kaimo bendruomenė, besiruošianti kitais metais švęsti bendruomenės gyvavimo dešimtmetį, toliau dirba įprastus kasdieninius darbus, neskirsto jų į didelius ir mažus, labai svarbius ir menkaverčius. Kiekvienas bendruomenės narys nors po mažą trupinėlį stengiasi prisidėti prie naudingos bendruomenei veiklos, prie to, kas pradžiugintų visą Satkūnų kaimo bendruomenę ir aplinkinių kaimų gyventojus. Gal mes mažiau renginių surengiame, gal ir parengtų projektų skaičius ne toks didelis kaip kitų bendruomenių, bet mes mokomės džiaugtis ir mažais pasiekimais ir labai vertiname kiekvieno indėlį į bendruomeninę veiklą. MES esame Satkūnų kaimo bendruomenė − mažas lopinėlis žemės su darbščiais žmonėmis, prigludęs prie gražuolio Kupreliškio, esame viena iš šešių Papilio seniūnijos bendruomenių ir tuo labai didžiuojamės.

Mūsų bendruomenės gyvenimą pradžiugino per Biržų vietos veiklos grupę finansuotas ir mūsų įgyvendintas projektas „Bendruomenės namai − visų namai“, kurio projektinė vertė 24 799 litai. Suma pinigine išraiška nėra labai didelė, tačiau šiuo projektu pakeitėme bendruomenės namų senus langus, vidaus ir lauko duris, atnaujinome elektros instaliaciją, išdažėme patalpas. Stogą suremontavome patys. Į atnaujintus, dažais kvepiančius bendruomenės namus dabar renkasi vaikai ir jaunimas, senjorai, ūkininkai. Ir džiaugsmo, ir liūdesio valandą stengiamės būti arčiau vienas kito, ištiesti pagalbos ranką, kai jos labai reikia.

Rengiant ir įgyvendinant šį Biržų VVG finansuojamą projektą, daug darbo įdėjo Artūras Zablackas, bendruomenės aktyvistas.

Per visą projekto įgyvendinimo laikotarpį nuoširdžiai pagelbėjo Biržų vietos veiklos grupės administracijos darbuotojai. Dėkojame jiems.

Labai ačiū prieš mane dirbusioms bendruomenės pirmininkėms: Augutei Burokienei ir Alvydai Tamulėnaitei, kūrusioms bendruomenę, rengusioms projektus ir projektėlius

Įsitikinome, kad projektai skatina kaimo žmones ne tik ūkininkauti, bet ir dalyvauti visuomeninėje veikloje.

   Lina Masilionienė

Satkūnų kaimo bendruomenės pirmininkė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.