Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-11-17  

Saugok save kelyje

Lapkričio  12 d. Gegrėnų bend­ruo­me­nė savo bendruomenės gyventojams  su­ren­gė renginį „Saugok save kelyje“, nes bendruomenė da­ly­vau­ja Lie­tu­vos au­to­mo­bi­lių ke­lių di­rek­ci­jos prie Su­si­sie­ki­mo mi­nis­te­ri­jos vykdomame pro­jek­te „Eis­mo sau­gu­mas bend­ruo­me­nė­se“. Renginys vykęs kaimo bibliotekoje prasidėjo paskaita apie saugų eismą.

 Kalbėdamas apie eismo saugumą ir saugų elgesį kelyje bendruomenės pirmininkas S. Petrutis dėmesį atkreipė į tai, kaip svarbu tamsiu paros metu, visiems ir pėstiesiems ir dviratininkams turėti atšvaitus, kelyje būti budriems ir drausmingiems, nes tik bendromis visų pastangomis bus išvengiama nelaimingų atsitikimų ir bereikalingų aukų.

Atidžiai klausydami pasakojimo  dalyviai turėjo atlikti ir keletą užduočių: mažieji  turėjo nupiešti piešinį saugaus eismo tema- jį pristatyti ir pakomentuoti; vyresnieji  atlikinėjo įvairias užduotis- sprendė galvosūkius ir rebusus.

Tačiau pagrindiniu šio renginio akcentu tapo viktorina, kurios metu dalyviai turėjo  išradingai ir teisingai atsakinėti į pateiktus klausimus susijusius su eismo saugumu.

Visiems renginio dalyviams  buvo išdalinti atšvaitai, informacinės knygutės, lankstinukai skirti bendruomenės švietimui. Na o patys aktyviausi dalyviai buvo apdovanoti ir papildomais prizais. Renginio metu nupiešti piešinėliai eksponuojami bibliotekoje surengtoje parodėlėje „ Būk saugus kelyje“.  

 Norisi tikėti, kad renginio dalyviai įgijo naujų žinių ir kelyje jausis atsakingiau ir saugiau.

Gegrėnų kaimo bendruomenės informacija

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.