Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-08-13  

Projektas ,,SAUGUS EISMAS BENDRUOMENĖSE 2012“ Baisogaloje

2012 m. rugpjūčio 4 d. Baisogalos dvaro parke vyko Baisogalos kultūros namų organizuojamas tradicinis XI – sis folkloro sambūris ,,Nemirštanti tautos gaida“ į kurį susirinko 11 kolektyvų iš Kelmės, Radviliškio ir Pakruojo rajonų. 

Baisogalos bendruomenė, įsijungdama į saugaus eismo projektą išsikėlė tikslą, kad tamsus paros metas ar intensyvus eismas neturi būti kliūtimi visų amžiaus grupių gyventojams aktyviai dalyvauti visuomeniniame, kultūriniame bendruomenės gyvenime ar tenkinti asmeninius poreikius, mokytis, ugdyti gebėjimus ar pramogauti.

 Pirmojo renginio tikslas ir buvo pasirūpinti kuriančiu ir puoselėjančiu tautos palikimą žmogumi, kuris lanko repeticijas jau po darbo, tamsiu paros metu.  Kiekvienam 188 sambūrio dalyviui saugaus eismo priemones: lankstinukus, knygutes, juostinius ir pakabinamus atšvaitus, krepšius-rankines, teikė Baisogalos bendruomenės tarybos nariai, policijos inspektorius Renatas Zdanavičius, policijos rėmėjai, Baisogalos šauliai.  Linkėjome, kad  ir tamsiu paros metu visi lankytų repeticijas saugiu žingsniu.  Baisogalos bibliotekininkė Viktorija Ivoškaitė tapo ,,Saugus žingsnis“ veidu ir dalijo saugaus eismo priemones ne tik dalyviams, bet ir sambūrio žiūrovams.

Tikimės, kad mūsų renginių ciklo devizas ,,SAUGUS ŽINGSNIS“ ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos dovanotos saugaus eismo priemonės padės sambūrio dalyviams išlikti saugiems ir žvaliems.

   Baisogalos bendruomenė, glaudžiai bendradarbiaudama su policijos pareigūnais, policijos rėmėjais ir Baisogalos šauliais, rugsėjo, spalio ir lapkričio mėn. organizuos dar šešis saugaus eismo renginius, vykdydama švietėjišką ir prevencinį darbą.

 

Artūras Radžiūnas                          

Baisogalos bendruomenės pirmininkas

 

Parengė

Vilija Kaščionienė                                

Bendruomenės pirmininko pavaduotoja,  atsakinga už projektą, tel. 8 612 19756

 

 

konkurso Saugus žingsnis veidas Baisogalos vyr.bibliotekininkė Viktorija Ivoskaitė

konkurso Saugus žingsnis veidas Baisogalos vyr.bibliotekininkė Viktorija Ivoskaitė 

 

 XI-ojo tarptautinio folkloro festivalio Nemirštanti gaida eisena 

XI-ojo tarptautinio folkloro festivalio Nemirštanti gaida eisena

 

XI-ojo tarptautinio folkloro festivalio Nemirštanti gaida eisena 

Bendruomenės pirminikas, policijos remėjas, šaulys Arturas Radžiūnas juostiniais atšvaitais papuošė Šiaulėnų kultūros namų kolektyvą

 

 

Bendruomenės narys Kazimieras Strolys atšvaitus įteikia Pociūnėlių fokloro kolektyvui "Garduva"

 

 

kanklininkų kolektyvui priemones teikia policijos inspektorius R.Zdanavičius

 

 

Ramocia.Ryškiomis liemenėmis pasipuošusios dovanas teikė Baisogalos bendruomenes tarybos nare Vita Poškiene ir kolektyvo dainoriai vadovė Stase Anglickiene

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.