Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Adresas korespondencijai: Chemikų g. 25-33, LT-55238 Jonava, Lietuva


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2018-11-26  

LEADER patirtys (išmoktos pamokos ir ES fondų kaimo plėtrai efektyvumas)

 

 

2018 m. lapkričio 22 d. Briuselyje, Belgijoje vyko Europos Parlamento Biudžeto kontrolės komiteto bei Žemės ūkio ir kaimo plėtros organizuotas viešas klausymas „LEADER patirtys (išmoktos pamokos ir ES fondų kaimo plėtrai efektyvumas)“. Renginyje, kuriame dalyvavo komitetų nariai, Europos Sąjungos audito rūmų atstovai, ūkininkai, vietos valdžios atstovai ir ekspertai, o taip pat ELARD prezidentė Maria João Botelho buvo diskutuojama, kaip ateityje užtikrinti efektyvesnę bei geresnę paramą kaimo plėtros projektams per LEADER programą.

Transliacijos įrašas:

http://www.europarl.europa.eu/streaming/or.html?event=20181122-1000-COMMITTEE-AGRI&language=or&fbclid=IwAR1u9d6hOnFAs4UDpEm2Rjv5TtY3Sam4weyGlM-Ksn7wH6d-aq1-vmM2wGg


Transliacijos įrašą su lietuvišku vertimu rasite ČIA


Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos dalyvavimas bei narių interesų atstovavimas ELARD (plačiau apie ELARD svetainėje arba FB paskyroje) finansuojamas pagal Asociacijų, vienijančių asmenis, užsiimančius žemės ūkio ir miškų ūkio bei alternatyviąja veikla, narystės Europos Sąjungos ir (arba) kitose tarptautinėse organizacijose mokesčio mokėjimo ir atstovavimo jose finansavimo taisykles (Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija). 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.