Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2014-04-29  

Sodeliečiai neabejingi švarinimosi akcijai

Panevėžio rajono Sodelių kaimų bendruomenės nariai jau šeštus metusvardan kilnaus tikslo – švarinti savo kraštą prisijungė prie akcijos,,Darom 2014“, kuri įvyko balandžio 26 dieną.

Bendruomenės pirmininkė Vaida Sarapienė pasveikino visus susirinkusius, padėkojo, kad prisijungė prie jau tradicija tapusios švarinimosi akcijos. Dar priminė, kad bendruomenė ir šiais metais vėl dalyvauja Lietuvos Kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos organizuojamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“, kurio pagrindinis tikslas prisidėti prie saugios bendruomenės gyvenamosios aplinkos kūrimo. Buvo pravestas trumpas saugaus eismo instruktažas, talkininkams išdalintosšviesą atspindinčios liemenės, kad būtų pastebimi pakelėse, renkant šiukšles. Jas  akcijos dalyviams dovanojo Panevėžio regiono keliai. Jau antrus metus Panevėžio miškų urėdija  kvietė bendruomenes padėti švarinti miškus. Sodelių kaimo bendruomenė atsiliepė į kvietimą. AtvykęsPyvesosgirninkijos girininkas Valentinas Sarapas padėkojo prisidedantiems prie akcijos ir išdalino pagrindinę akcijos „Darom „ amuniciją: pirštines ir maišus. Pasiskirstę į komandas akcijos dalyviai išsirengė rinkti šiukšlių, kurios „puošė“ pakeles, miškus ir kitas vietas.

Akcijos metu buvo sutvarkytos  Sodelių, Prūselių kaimų teritorijos: nuo šiukšlių buvo išvalytos apželdinto karjero pakrantės, surinktos šiukšlės prie kapinių, pieninės, buvusios mokyklos, pakelė ties autobusų stotele, kelio šalikelės. Sutvarkytas kelio ruožas nuo Sodelių iki Prūselių.  Nuvalytos Vabalninko,Prūselių Šilelio, Vosniūnų miškų pakelės ir pamiškės.

Po smagaus darbo visi susirinko pabendrauti, kepti dešrelių, kuriomis vaišino Panevėžio miškų urėdija.

Bendruomenės nariai džiaugėsi: akcija ,,Darom“ pavyko dvigubai- šiukšlės surinktos  ir dar gavo dovanų-eismo saugumo priemonių. Tereikia tik jas naudoti ,nes tai mūsų pačių labui ir saugumui.

 

Bendruomenės pirmininkė Vaida Sarapienė

Nuotraukos Vaidos Sarapienės ir Renatos Kazokaitienės

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.