Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-07-18  

Saugaus eismo bendruomenėse 2012 renginiai Skėmiuose

Radviliškio raj. Skėmių kaimo bendruomenėje 07 06 d. 20 val. vyko bėgimo maratonas „Saugūs ir vieningi“  Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną paminint, o 21 val. jau tradicine tapusi akcija "Vardan tos Lietuvos vienybė težydi“ .

Liepos 6 d. Mindaugo karūnavimo dienos proga Radviliškio  rajono Skėmių kaimo  bendruomenė pagal projektą ,,Eismo saugumas bendruomenėse“ organizavo renginį. Renginys prasidėjo masiniu bėgimu aplink kaimą, „Saugūs ir vieningi“ , kurio tikslas – svarbiausia dalyvauti.... ir iš tikrųjų buvo saugūs , nes visi buvo pasipuošę liemenėmis. Paskui kartu sugiedoję Tautišką giesmę dalyvavo komandinėse rungtyse.

Džiaugiamės pavykusia akcija. Mažieji dalyviai apdovanoti knygutėmis, o visiems dalyvavusiems įteikti lankstinukai apie pėsčiųjų saugumą kelyje. Išsiskirstėme saugiai į namus, nes visi vilkėjome liemenėmis , buvome ryškūs bei gerai matomi.

Apie renginį prieš savaitę skelbta   skelbimų lentose, mums talkino  pašto darbuotojai, išnešiodami kvietimus.

Džiaugiamės kad dėka LAKD ir LKBS vykdomo projekto, mūsų renginiai tampa ne tik  įvairesni, spalvingesni , bet ir dvigubai prasmingesni bei naudingesni.

 Skėmių kaimo bendruomenės tarybos narė

Regina Dambrauskienė

     

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.