Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2015-08-17  

Kirdoniečiai vasarą papuošė įspūdinga švente

Apie šeštadienį, liepos 25 dieną, rengiamą didžiąją vasaros šventę Kirdonių kaimo bendruomenėje girdėjo ne tik biržiečiai, bet ir pasvaliečiai, kupišėkėnai, vilniečiai, panevėžiečiai ir kt. miestų, rajonų svečiai suvažiavę pas artimuosius, draugus.

Jau tapo tradicija parodyti visiems, kad kirdoniečiai ne tik moka organizuoti masinius kultūrinius renginius savo krašto žmonėms, bet ir aplinkinius pradžiuginti. Jau kelinti metai iš eilės paskutinį liepos savaitgali Kirdonių kaimo bendruomenės pirmininkas, UAB ‘‘Šalva‘‘ direktorius Audrys Šimas sukviečia pasidžiaugti vasaros dovanojamais malonumais vaikus, jaunimą, senjorus. Tokiose šventėse kiekvienas randa ką veikti. Tai galima pavadinti Šeimų šventėmis. Šventę vedė Audrys ir Rugilė, dalyvavo apie 1000 dalyvių, visi puikios nuotaikos, gerai nusiteikę šoko ir dainavo kartu su atlikėjais iki vėlumos, sulaukė nuostabių fejerverkų.

Veikė ‘‘ Vaikų pasaulis‘‘, kuriame šimtai vaikų visą dieną važinėjosi Gedimino Čirgelio vairuojama arklio karieta, pūtė burbulus, linksminosi ant batuto, dalyvavo piešimo konkurse ir čia pat surengė parodą per 200 piešinių. Jaunimas varžėsi sportinėse rungtyse, liedami prakaitą stengėsi pasiekti pergalę. O rungčių buvo didelis pasirinkimas:tinklinį žaidė net penkios komandos, stipriausią šventės dalyvį teko rinkti iš šešiolikos dalyvių, tarp jų viena moteris, (Jolanta) kilnojusių girą 32 kg. Nugalėtoju tapo kirdonietis Tadas Morkvėnas. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, saldžiomis dovanėlėmis džiaugėsi vaikai piešinių kiemelyje. Šventėje dalyvių dėmesį ypač traukė Biržų STK‘‘ Ekipažas‘‘su nuostabiomis mašinomis pasirodymas.

Kultūrinėje programoje varžytuvių nebuvo. Čia laimėtojai buvo visi žiūrovai, kurie plojimais ir ovacijomis apdovanojo dainininkus ir šokėjus. Visus nuoširdžiomis dainomis ir patraukliais šokiais linksmino Nausėdžių kultūros namų šokėjos – Čigonės, Papilio kultūros namų ansamblis ‘‘Sentimentai‘‘, Biržų muzikos grupė ‚‚ Laikas‘‘, visada su gera nuotaika Aliukas Evaldas ir sesutė Silvija ‘‘, charizmatiškoji popmuzikos karalienė Asta Pilypaitė, ‘‘POP DU‘‘- vaikinų duetas iš Alytaus. Visos vasaros šventės metu vyko loterija su beveik visais laimingais bilietais. Pagrindinį prizą, plančetinį kompiuterį, laimėjo šventės viešnia iš Amerikos, atvykusi pas artimus giminaičius į Gulbinų k.

Tokios šventės dovanojamos žmonėms už meilę gimtajam Kirdonių kraštui ir jame gyvenantiems, dirbantiems ir kuriantiems tikrai gražią gyvenvietę.

Dėkingi esame rėmėjams, kurie padarė viską, kad šventė įvyktų. Dėkojame Kirdonių žemės ūkio bendrovei, UAB „Šalva“, Kirdonių bendruomenei ir jos pirmininkui. Visiems kurių čia nepaminėjome, prisidėjusiems prie šio gražaus šventinio renginio. Renginį vainikavo nakties fejerverkai, dainos, šokiai ir nuostabi gamtos atgaiva... 

Šventėje taip pat dalyvavo fotografas Stanislovas Vadapolas iš Šukionių kaimo, kuris fotografavo ir užfiksavo visas gražiausias šventės akimirkas. 

Kirdonių kaimo bendruomenės informacija

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.