Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2015-03-13  

Rinkuškių bendruomenė įgyvendino projektą „Šilti ir jaukūs namai – bendruomenės traukos centras“

aigtas įgyvendinti Rinkuškių bendruomenėje Biržų Vietos veiklos grupės lėšomis finansuotas projektas „Šilti ir jaukūs namai – bendruomenės traukos centras“

Įgyvendinti užsibrėžti tikslai ir uždaviniai. Projekto tikslas buvo – suremontuoti bendruomenei pagal panaudos sutartį priklausantį pastatą (dalį patalpų ir stogą), įsigyti stalų bei kėdžių, padaryti bendruomenės namus traukos ir susibūrimų vieta. Projekto įgyvendinimo metu pakeista 380 m2 stogo dangos, įrengta nauja šildymo sistema su dujomis kūrenama įranga, suremontuota apie 71,88 m2 grindų, apie 320,54 m2 sienų ir apie 63,61 m2 lubų, įrengta žaibosauga, pakeistos 8 durys, 2 langai, įrengti 2 stoglangiai.

Projekto metu suremontuotais bendruomenės namais Rinkuškių kaimo gyventojai ir į bendruomenę užsukę svečiai galės naudotis šiais patogumais. Projekto dėka sudarytos sąlygos vietos gyventojams ieškoti naujų galimybių, pomėgių, taip pat saviraiškos priemonių realizavimui, jaunimo tautiškumo ugdymui. Pagerėjo kaimo žmonių laisvalaikio užimtumo ir jo praleidimo kokybė.

Atnaujintose bendruomenės patalpose nuolat bus organizuojami renginiai, šventės, susibūrimai, kurių metu bus džiaugiamasi šio projekto nauda žmonėms. Bendruomenės aktyvi projektinė, kultūrinė veikla skatina Rinkuškių ir aplinkinių kaimų gyventojus augti ir toliau plėtoti savanorystę .

 Rinkuškių bendruomenės pirmininkė

Irena Misevičienė
 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.