Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2012-09-19  

Saugus eismo renginiui – “Būkim saugūs gatvėje ir kelyje” PASIBAIGUS

Rugsėjo pradžioje draugiškų šeimų bendruomenės “Jaunystė” renginys – kelionė į užsienį  praėjo sklandžiai ir davė daug naudingos patirties.

Ne paslaptis, kad tris metus iš eilės vykstantis projektas “Eismo saugumas bendruomenėse”, kurį organizuoja Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga ir Automobilių kelių direkcija, mus apdovanojo ne tik atšvaitais, bet ir ryškiaspalvėm liemenėm. Turbūt nebėra bendruomenėje žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs apie saugumo kelyje svarbą, apie atšvaitų nešiojimo būtinybę, apie tai, kaip reikia saugiai važiuoti dviračiu ar pereiti gatvę užmiestyje. Šis renginys - kelionė sukvietė atlikti tyrimą, kaip praktiškai yra naudojamos saugos priemonės kelyje.

Autobuse buvo stebimas filmas apie saugumą kelyje. Tiesa, daug kas jį matė nebe pirmą kartą, bet patys įsitikino, kad kartojimas – nemaišo. Tiesa, jei jį žiūri žiemą, tai atkreipi dėmesį į slidaus kelio dangos niuansus, jei rudenį , tai į rūką ir t.t.

Ant autobuso sėdynių buvo uždėti atšvaitai, kurie prieš kiekvieną išlipimą iš autobuso įspėdavo, kad turi jį užsidėti ir nešioti, kad būtum matomas tamsoje.

Į kelionę susirinkusios moterys juokavo, kad jos visos, kaip viena, net nesusitarusios ne tik ant lagaminų, bet ir ant savo rankinių užsidėjo atšvaitus, kurie puikiai pasitarnavo vaikštant senamiesčio gatvelėmis.

Mažieji organizavo kūrybines dirbtuves, kurių metu iš plastilino lipdė kūrybinius darbelius, na o studentai neatsispyrė sudalyvauti piešinių konkurse – “Atšvaitas – ant mano rankinės”.

Kadangi kelionės metu lankėmės ir parduotuvėse, tai ne viena pardavėja klausė iš kokios mes šalies. Mat pastebėjo nešiojamus atšvaitus ne tik ant striukės rankovės, rankinės, kurinės, bet ir saugius krepšius, kurie buvo ne tik talpūs, bet ir saugūs kelionės lauktuvėms į Lietuvą.

Dėkojame nuolatiniams saugaus eismo renginių rėmėjams Lietuvos automobilių kelių direkcijai bei visiems kelionės dalyviams už jų kūrybiškumą, meniškumą ir saugaus eismo propagavimą savo šeimose,  darbo vietose ir svečiose šalyse.

 Eglė Lukošiūtė - Masiukienė

   

 


 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.