Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2016-07-14  

Diena, skirta Pšemislui Neveravičiui atminti

Liepos 2 diena pagal Raseinių rajono Nemakščių bendruomenės santalkos vykdomą LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projektą „Nemakščių bendruomenės santalkos narių ir kaimo gyventojų bendruomeniškumo skatinimas“ projektą buvo skirta Lietuvos bajoro, savamokslio išradėjo, pirmojo sukūrusio aštuonratę transporto priemonės važiuoklę, Pšemislo Neveravičiaus atminimui, kadangi šio žmogaus gyvenimas glaudžiai susijęs su Nemakščiais. Iš pat ryto norintys galėjo aplankyti Aštuonratės važiuoklės muziejų, pabendrauti su „Muziejuko“ įkūrėju Leonu Tamulevičiumi, paklausyti jo įdomių pasakojimų, istorijų ne tik apie muziejų, bet ir apie eksponatų atsiradimą muziejuky ar jų paskirtį. Taip pat lankytojai galėjo pažiūrėti kito nemakštiškio R. Verbos aukso fondo filmų, kurie pasakoja apie senolių paprastą bet prasmingą ir gražų gyvenimą.

Galime džiaugtis, ir didžiuotis, kad iš mūsų mažo miestelio Nemakščių kilęs ne vienas garsus žmogus, o dar labiau džiaugiamės, kad juos garsina nuostabusis Leono Tamulevičiaus muziejus.

Vakarop šaunus būrelis šokio gerbėjų Martyno Mažvydo gimnazijos aikštyne Nemakščių kultūros specialistės Linos Andrulienės kviečiami rinkosi į linijinių šokių pamoką. Romena Drąsutienė paragino visus linksmam šokiui. Moterys ir merginos su didžiuliu entuziazmu ir gera nuotaika judėjo šokio ritmu. Kiek pasilinksminus kultūros specialistė Lina visus pakvietė sudalyvauti linksmose futbolo ir tinklinio kitaip rungtyse.

Liepos 2 dienos popietę M. Mažvydo aikštyne skambėjo ne tik ritminga muzika, bet ir aidėjo skardus juokas, tvyrojo gera nuotaika.

Už šią dieną Nemakščių bendruomenės santalka dėkoja Leonui Tamulevičiui, Nemakščių kultūros specialistei Linai Andrulienei ir pačiai nuostabiausiai šokių mokytojai Romenai Drąsutienei. AČIŪ J

(Prie šio projekto Raseinių r. savivaldybė prisideda 10% kofinansavimu.)

 

 Lina Mejerienė, NBS SOCMIN projekto vadovė,

Elena Vaitkuvienė, NBS valdybos narė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.