Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Adresas korespondencijai: Chemikų g. 25-33, LT-55238 Jonava, Lietuva


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2012-12-31  

ŠIRVINTŲ TĖVŲ IR VAIKŲ KLUBAS BAIGĖ ĮGYVENDINTI PROJEKTĄ „IR SVEIKI, IR SAUGŪS“

Įgyvendindamas projektą „Ir sveiki, ir saugūs“, remiamą Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos, Širvintų tėvų ir vaikų klubas gruodžio mėnesį organizavo piešinių konkursą. Jame kvietė dalyvauti ne tik klubo veikloje dalyvaujančių šeimų vaikus, bet ir visus Širvintų pradinės mokyklos pirmokus. Juk jie – patys pažeidžiamiausi, mažiausiai patirties turintys eismo dalyviai – kas lydimi tėvelių, o kas jau savarankiškai rytais keliaujantys į mokyklą ir grįžtantys iš jos.
Projekto „Ir sveiki, ir saugūs“ tikslas – atkreipti šeimų dėmesį į eismo saugumą, kad tėvai ir vaikai būtų budrūs kelyje, saugotų ne tik savo, bet ir aplinkinių sveikatą bei išvengtų skaudžių eismo nelaimių. Būtent tai, kaip reikia elgtis kelyje, vaikai bandė pavaizduoti savo piešiniuose – ačiū jiems už kūrybiškumą, už kruopštumą, ačiū tėveliams ir Širvintų pradinės mokyklos pirmokų mokytojoms už pagalbą!
Gruodžio 19 dieną visi piešinius piešę mokiniai buvo apdovanoti atšvaitais, liemenėmis, žibintuvėliais, bukletais apie saugų eismą – tai projekto rėmėjų dovanos.
Šiuo piešinių konkursu Širvintų tėvų ir vaikų klubas baigė įgyvendinti nuo rugsėjo vykusį projektą „Ir sveiki, ir saugūs”.


Širvintų tėvų ir vaikų klubo vadovės Aušrinės Miliukaitės-Janovskienės informacija

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.