Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2015-01-12  

Džiaugiamės įgyvendintu projektu

Įgyvendindami vietos projektą „Kirkilų bendruomenės tradicijos“ pagal II prioritetą „Socialinė sanglauda – kaimo gyventojų naujų bendradarbiavimo formų diegimas, partnerystės skatinimas“ siekėme pagerinti gyvenimo kokybę Kirkilų kaime ir šalia esančiose gyvenamose vietovėse, sukurti palankią socialinę ir kultūrinę aplinką bendrauti tarpusavyje, išsaugoti ir perduoti jaunajai kartai senąsias kultūrines tradicijas, mažinti socialinę gyventojų atskirtį.

Organizuotas kultūrinis renginys Kirkilų krašto kultūrinei veiklai ir amatams pristatyti, kartu padainuoti, pašokti, pažaisti senuosius žaidimus kvietė įvairaus amžiaus bei išsilavinimo, gyvenimo patirties turinčius žmones. Renginį vedė Biržų krašto folkloro ansamblis „Siaudela“. Renginyje dalyvavo Biržų, Širvėnos, Pačeriaukštės seniūnijose dirbantys amatų meistrai, kurie demonstravo savo gaminius. Visi galėjo įsigyti tautodailės dirbinių, keistis patirtimi įvairių amatų veiklos srityse, suteikti galimybę patiems išbandyti įvairių amatų, pasigaminti Biržų krašto suvenyrų.

Buvo surinkta išsami vaizdinė ir rašytinė medžiaga apie projekto metu vykdomą veiklą. Išleistas leidinys apie Kirkilų bendruomenės organizuojamą projektinę veiklą kultūros, sporto ir amatų srityse.

Organizuotas kultūrinis ir sporto renginys jaunimui. Sportiniams žaidimams organizuoti iš projekto lėšų buvo nupirktas sporto inventorius. Šventės metu vyko vaikų ir jaunimo sporto varžybos, kartu dalyvavo ir vyresni šeimos nariai. Renginio kultūrinėje dalyje dalyvavo Biržų kultūros centro muzikantai, Pasvaliečių kaimo kapela, kurios nariai vedė renginį, mokė dainuoti ir šokti. Vakare vyko jaunimo diskoteka.

Projektui įgyvendinti buvo pasitelkta bendruomenės narių darbo jėga − savanoriškas darbas. Bendruomenės nariai šventėms ir varžyboms paruošė patalpas, sutvarkė aplinką, pagamino renginiams reikalingas priemones, rinko informaciją leidiniui.

Buvo suorganizuotos dvi išvykos į Pačeriaukštės, Nemunėlio Radviliškio, Parovėjos, Pabiržės seniūnijose veikiančių bendruomenių renginius. Susipažinome su bendruomenių aktyviais nariais, pasidalijome patirtimi, apžiūrėjome įžymiausius objektus, dalyvavome kultūriniuose renginiuose.

       Kirkilų kaimo bendruomenės informacija

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.