Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-10-30  

Eismo saugumo valandėlė

Sakuoma: ,,Kas būs, kas nebūs, bet žemaitis nepražūs.“ Bet vo  kon gali žėnuotė, juk kelie vėskuo pasėtaika. Kas nesupratote, pasakysiu, kad ir žemaičiai turi būti kelyje atsargūs ir gerai matomi.

 Todėl š.m. spalio 27 d. Platelių bendruomenė organizavo dviratininkų susibūrimą-varžytuves. Bendruomenė dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuotame projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse“.

Tądien skelbimai kvietė plateliškius atvažiuoti su dviračiais į gimnazijos krepšinio aikštelę. Čia susirinko įvairaus amžiaus žmonės, vyriausiam – net septyniasdešimt metų. Įveikę saugaus važiavimo užduotis, gerai nusiteikę ir praturtėję žiniomis apie atšvaitų reikšmę tamsiu paros metu, visi buvo pamaloninti šviesą atspindinčiomis dovanomis. 

Plateliškiams ypač aktualu turėti atšvaitus, nes gyvename Žemaitijos nacionaliniame parke, kur daug erdvių važiuoti dviračiu ar vaikščioti. Tikime, kad saugosime vieni kitus kelyje. Projektas tęsiasi toliau, tad mokysimės kultūringai vairuoti, stebėsime vieni kitus ir įspėsime, jeigu pamirštume apie saugumą kelyje.

 

Platelių bendruomenės pirmininkė Vitalija Lukavičienė

  

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.