Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2014-06-03  

Kvetkų kaimo bendruomenė apie įgyvendintą projektą

Biržų rajono Kvetkų kaimo bendruomenė 2013 metais įgyvendino projektą ,,Bendruomenės patalpų remontas, pritaikant jas bendruomenės poreikiams“. Įgyvendinant projektą suremontuotas bendruomenės namų pastato stogas, atnaujinta pastato elektros instaliacija ir apšvietimas, pakeistos durys ir langai, atliktas vidaus patalpų remontas.

Projektas įgyvendintas pagal ,,Biržų rajono savivaldybės kaimo vietovių vietos plėtros strategiją iki 2013 m.“ I prioriteto ,,Teritorinė sanglauda- patrauklios ir patogios gyventi bei dirbti aplinkos kūrimas“ priemonę ,,Kaimo atnaujinimas ir plėtra“.

Vykdant projektą Kvetkų kaimo bendruomenei ir projekto darbams vadovavo buvęs bendruomenės pirmininkas Jonas Strunkis.

Suremontavus numatytas Kvetkų bendruomenės pastato patalpas, jos tapo šviesesnėmis ir patrauklesnėmis, maloniai nuteikia pastelinėmis spalvomis išdažytos koridoriaus ir salės sienos.       Didžiajai pastato daliai pakeista elektros instaliacija, sudėti šviestuvai, todėl jauku ir šviesu ne tik dieną, bet ir vakare, renginių metu. Sudėtos grindys universaliojoje salėje, padaryta scena, atvykę saviveiklininkai jau gali pasirodyti scenoje, žiūrovams maloniau stebėti pasirodymus. Įrengti erdvūs tualetai, atskiri vyrams ir moterims, į tualetus nuvestas vanduo. Pakeisti langai ir durys, senosios durys įdėtos pritaikant kitose vietose, pakeistos visos palangės.

Suremontuotoje salėje dar pritrūkome lėšų grindų dangai sudėti. Sutvarkius ją planuojama įrengti patalpą Kvetkų kaimo bibliotekai. Patalpa labai šviesi ir erdvi, turėtų pritraukti daugiau skaitytojų ir lankytojų.

Prie remonto darbų prisidėjo geranoriškai nusiteikę Kvetkų kaimo žmonės, bendruomenės nariai. 

Kvetkų kaimo žmonės džiaugiasi suremontuotu bendruomenės pastatu ir planuoja toliau gražinti bendruomenės namų kiemą ir puoselėti tai, kas jau sukurta. Už idėjas, darbą ir pasiaukojimą esame dėkingi buvusiam Kvetkų kaimo bendruomenės pirmininkui Jonui Strunkiui. 

Kvetkų kaimo bendruomenės pirmininkė Rita Kudukienė

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.