Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Adresas korespondencijai: Chemikų g. 25-33, LT-55238 Jonava, Lietuva


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2012-09-03  

Jonas kelyje saugus, o tu?

Taip pavadintas eismo saugumui skirtas projektas turėjo būti įgyvendintas Šiluvos bendruomenėje „Aušrinė“  per Jonines. Tikriausiai ne veltui liaudies išmintis byloja, kad mes planuojam, o Dievas juokiasi. Taip ir atsitiko- oras ir pakoreguotas scenarijus sugriovė mūsų planus, bet suprasdami, kad šiluviškiai niekuo neprastesni nei kitų bendruomenių nariai ir privalo visur ir visada būti saugūs -eismo saugumui skirtą projektą ėmėme įgyvendinti kelionės į Mosėdį metu.

                      Pirmiausiai visiems kelionės dalyviams, kurių buvo net 50, buvo išdalintos knygelės „Saugokime vieni kitus kelyje“ bei atšvaitai kaip nuolatiniai ir privalomi mūsų palydovai tamsiu paros metu. Nors knygelės buvo skirtos vaikiško amžiaus vaikams, bet tokios spalvingos ir suprantamai bei įtaigiai parašytos, kad jas mielai skaitė ir suaugusieji. Jas perskaitę vieningai nutarė atiduoti kas savo vaikams, kas anūkams, o kai kas netgi proanūkiams, nes knygelės vertos to, kad jomis būtų dalijamasi. Pluoštą eismo saugumą primenančių liniuočių –skirtukų, ant kurių dar galima susirašyti ir pamokų tvarkaraštį įteikėme pradinių klasių mokytojai, kuri juos rugsėjo pirmąją pažadėjo išdalinti patiems mažiausiems mokinukams. Kartu važiavęs būrelis jaunesnių mergaičių gavo linksmus, minkštus atšvaitinius žaisliukus. Vyrams, kurių kelionės metu buvo mažuma, kad ir tie patys nebūtų pavilioti, dovanojome raktų pakabukus - žibintuvėlius, kurie padėtų jiems rasti kelią namo. Pačios ištikimiausios mūsų kelionių dalyvės, nepraleidusios nė vienos kelionės, o šiemet šioji jau buvo trečia, gavo krepšius- rankines. Šiluvoje vis populiarėja važinėjimas dviračiu, bet kaip nebūtų gaila daugelis pamiršę, kad tam būtinos atitinkamos saugaus eismo priemonės. Šį kartą mūsų dviratininkams įteikėme liemenes.

Kai dovanos buvo išdalintos suruošėme smagią „foto sesiją“. Iš nuotaikų galima matyti, kad visiems buvo gera ir smagu, o svarbiausiai - naudinga. Kelionę baigėme jau sutemus. Gera buvo žiūrėti kaip šviečiantys šiluviškiai pasklido į visas puses. Žiūrėjau pavymui ir linkėjau, kad tokie matomi ir saugūs jie būtų ne tik šį vakarą. 

Bendruomenės pirmininkė                                                                      Violeta Sinušienė


 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.