Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-07-28  

Norime būti saugūs

Kaip gera būti saugiems! Su šiuo šūkiu, mes ir pradėjome šį renginį. Sargelių bendruomenės centras vykdydama įvairius projektus skiria didžiulį dėmesį, kad į projektų veiklą būtų įtraukta kuo didesnis narių skaičius. Jau aštuonerius metus vasarą rengiame tradicines vasaros stovyklas, kur dalyvauja iki 70 vaikų, jaunimo ir suaugusių. Šiais metais liepos 20 d. organizavome Šeimos institutą, kuriame vyks seminarai, popietė apie socialines, psichologines problemas šeimose. Šioje popietėje norėtume pašnekėti ir atkreipti visų dėmesį į saugumą kelyje, gatvėse ir net tokiose atrodo saugiose vietose kaip paplūdimiai, pėsčiųjų ir dviračių takai.

Renginyje vyko vaikų sportinės varžybos. Jose dalyvavo įvairaus amžiaus vaikai, kurie buvo gan drąsūs, vikrūs ir norintys laimėti. Jie dalyvavo įvairiose varžybose, tai bėgimo rungtyje, lenktyniavimo su dviračiais, žaidė tinklinį ir krepšinį. Kiekvienas dalyvis bent jau dalyvavęs rungtyje, kad ir nieko nelaimėjęs gavo dovanėlę, kuria džiaugėsi ir kuri galėjo būti naudinga, net ir tamsiu paros metu, tai šviesą atspindinčios liemenės.Vaikai dažnai važineja su dviračiais, su tokiom liemenėm jie bus saugūs ir matomi kelyje. Dalyvavęs jaunimas liko patenkintas šia bendruominės veikla.O visa tai užfiksavome nuotraukose, kurios atspindi įvykusį renginį ir jo temą.

Mūsų projekto tikslas – atkreipti Sargelių bendruomenės centro apylinkėse gyvenančių gyventojų dėmesį į eismo saugumą,  kad jie būtų atsargesni ir pastabesni, kad kiek galima išvengtume esimo nelaimių.

Justina Zaborskytė, Agnė Micunskytė, Laima Gaulytė, Viktorija Klimaitė

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.