Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-10-28  

Nuveikti Lietuvos vietos bendruomeninių organizacijos sąjungos darbai

Spalio 25 d. KBCA biure įvyko Lietuvos vietos bendruomenių orgnizacijų sąjungos (LVBOS) metinis visuotinis susirinkimas.  Susirinkimo metu buvo išklausyta  tarybos pirmininko A. Račkausko 2010-2012 metų LVBOS veiklos ataskaita, revizijos komisijos ataskaita ir dabartiniu metu vykdomo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis finansuojamo projekto "Bendruomenių organizacijų asocijuotų struktūrų finansavimas" (BOAP) projekto vadovo ataskaitos.
LVBOS tarybos pirmininkas A. Račkauskas savo ataskaitoje pažymėjo, kad 2010 m. kovo 27 d. visuotiniame Lietuvos vietos bendruomenių steigiamajame susirinkime įsteigta Lietuvos vietos bendruomenių organziacijų sąjunga per du metus nuveikė daug darbų ir sustiprėjo. Nuo pat savo susikūrimo ji plėtojo bendradarbiavimą su valdžios institucijomis bei kitomis NVO, tuoj po įsteigimo tapo Lietuvos nevyriausybinių skėtinių organizacijų nare, 2010 m. buvo pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, 2011 m. - su NVO informacijos ir paramos centru. 2011 m. vykdydama du SADM lėšomis finansuojamus projektus "Savanoriškos veiklos sklaida bendruomenių organizacijose" ir "Bendruomenių organizacijų asocijuotų struktūrų finansavimas konkurso būdu", - sustiprėjo kaip organizacija, galinti atstovauti bendruomenių organizacijas diskusijose ir susitikimuose su ministerijų atstovais ir Seimo nariais.
Metinio susirinkimo metu buvo aptarti tolesni sąjungos veiklos uždaviniai ir priemonės: LVBOS finansavimo klausimai, numatomi susitikimai su naujojo Seimo nariais, tolesnio bendradarbiavimo su SADM ir VRM galimybės, Vietos bendruomenių savivaldos programa, bendruomenių organizacijų finansavimo įtraukimas į 2014-2020 metų ES finansavimo programos strategiją, šių metų "Bendruomenių organizacijų asocijuotų struktūrų" projekto vykdymo ir kiti klausimai.
Susirinkimo metu Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga iš tarybos atšaukė du nedalyvavusius tarybos veikloje narius ir vietoj jų pasiūlė du naujus. Jų kandidatūros bus pateiktos artimiausiame LVBOS tarybos posėdyje, kuris
numatytas sukviesti lapkričio mėnesį.

Visa Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos pirmininko ataskaita bus paskelbta sąjungos svetainėje:
http://www.lvbos.lt/

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.