Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-07-04  

KAUNO BITININKŲ DRAUGIJA

Birželio 30 – liepos 03 dienomis vyko saugaus eismo akcija Kauno bitininkų draugijoje. Renginys vyko 4 dienas ir apėmė dvi šalis – Lietuvą ir Lenkiją. Prieš pradedant renginį vyko valandos trukmės paskaita apie eismo saugumą bičiulių draugijoje. Paskaitos metu bičiuliai turėjo progos susipažinti su eismo kultūra ir saugos priemonėmis kelyje, su tuo, kokios nuobaudos ir pasekmės laukia tų, kurie už automobilio vairo sėdasi neblaivūs, su atšvaitų rūšimis ir jų nešiojimo taisyklėmis, bei daugeliu kitų klausimų. 

Visi kartu diskutavo apie tai, kokios problemos tyko kelyje kaimiškose vietovėse, kur neretai reikia važiuoti nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Kalbėjo apie neblaivių pėsčiųjų bėdas kelyje. Žinoma, kai kurie prisipažino, kad važiuodami dviračiu ar motoroleriu šviesą atspindinių liemenių nedėvi.

Labai nuoširdžiai kalbėjome ir apie kitų šeimos narių saugumą. Ypač vaikų ir senelių. Nerimą kėlė ir netvarkingos transporto priemonės, kurios kaimo keliuose pridaro daug ir labai daug nemalonumų.

Paskaitai pasibaigus mokėmės užsidėti atšvaitus, stebėjomės, kokie esame ryškūs, ir kaip norėtume, kad visi eismo dalyviai nebūtų abejingi saugumui keliuose.

Nuvykę į lankytinus objektus Lenkijoje bičiuliai iš Lietuvos, kitų šalių bitininkų draugiojoje, atrodė ryškūs ir matomi. Draugijos vadas Juozas Jankauskas nešiojo ryškiaspalvę kepuraitę, kuri buvo puiki kelrodė lankant kaimyninės šalies bitynus. Ekskursijos po tarptautinę bitininkų mugę metu, bičiuliai jautėsi pakylėti, nes kaimynai pamatę ryškiaspalvę atšvaistinę juostelę ant rankos net suabejojo, ar tai ne policijos ar apsaugos darbuotojai ir maloniai kvietė užeiti be eilės.

Vaikščiodami Lenkijoje vakare nematėme, kad kas iš Lenkijos piliečių nešiotų atšvaitus. Todėl manome, kad kelionėje saugūs buvome ne tik patys, bet to mokėme ir kaimyninės šalies piliečius.

 

Kauno bitininkų draugijos pirmininkas                                Juozas Jankauskas

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.