Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-08-13  

NETRADICINIO SPORTO ČEMPIONATAS

2012 m. rugpjūčio 4 d. III Antakalnio kaimo bendruomenė kartu su Ukmergės kultūros centru surengė rajoninį netradicinio sporto čempionatą. Prie šio čempionato prisidėjo ir Ukmergės krašto bendruomenių sąjunga, kuri dalyvaudama projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2012“ – parūpino čempionato nugalėtojams dovanų ir jomis priminė rajono gyventojams, kad saugumas kelyje – labai svarbus mums visiems ir kasdieniniame gyvenime, ir tokiose renginiuose kaip šis.

17-oje netradicinių sporto šakų varžybose varžėsi vaikai, suaugusieji, šeimos. Renginyje norėta sportu sudominti ir suteikti galimybę pabendrauti rajono bendruomenėms, kultūros darbuotojams. Į renginį atvyko įvairių bendruomenių atstovai, Sporto centro mokinės, poilsiavusios Veprių stovykloje.

Pasveikinus dalyvius ir atidarius renginį, prasidėjo įvairios individualios ir komandinės rungtys. Daugiausia juoko sukėlė estafetė „Šaudantys, šlapi vairuotojai“– sportininkams teko ne tik važiuoti dviračiu, šaudyti iš pneumatinio šautuvo, bet ir apsilieti vandeniu, pildant ant šalmų pritvirtintas talpas.

Individualiose rungtyse čempionato dalyviai mėtė pasagas, vaikai galėjo svaidyti skrybėles, suaugusieji – aulinį batą. Žiūrovams ir dalyviams daug azarto sukėlė bulvių smiginis, kurio metu bulve reikėjo pataikyti į šerno taikinį, prismaigstytą vinių. Čempionato dalyviai šaudė iš svaidyklių, lankų, pneumatinio šautuvo.

Ištvermės, kantrybės ir tikslumo pareikalavo rąsto smulkinimas – žiūrovams reikėjo rankiniu pjūklu nuo rasto atpjauti tris, kuo plonesnius griežinėlius. Buvo matuojamas visų trijų storis.

Čempionatas baigėsi virvės traukimu. Vyrų varžybas laimėjo „Jaunimo“ - komanda, moterų – „Mergvakario“ - komanda.

Visi organizatoriai ir dalyviai įsitikinę, kad šis renginys taps tradiciniu. Tokių renginių metu priminti: vaikams, suaugusiems ir šeimoms, kad reikia saugoti vieniems kitus kelyje ir saugotis patiems – labai puikus būdas ir paskata tai daryti. Visi liko patenkinti ir renginiu, ir saugaus eismo prizais.

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.