Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-05-16  

ŠEIMŲ ŠVENTĖ


Gegužės 15-oji – Tarptautinė šeimos diena. Šeima – valstybės ir visuomenės pagrindas, todėl, siekiant atkreipti dėmesį į šeimos svarbą žmogaus gyvenime, paskatinti šeimas laisvalaikį leisti kartu, paraginti pavienes šeimas jungtis, įsitraukti į visuomeninę ir savanorišką veiklą, sutelkti šeimų organizacijas ir sustiprinti jų bendradarbiavimą, š. m. gegužės 28 d. rengiama Šeimų šventė.

Tai pirmasis renginys šalyje, kuriame taip gausiai dalyvaus šeimų organizacijos. Siekiama, kad renginio metu užmegzti ryšiai paskatintų šeimas tapti aktyvesnėmis. Šventėje kviečiamos dalyvauti visos šalies šeimos, tarp jų Šeimų ambasadoriai, konkurso „Darni šeima“ dalyviai, gausios šeimos, šeimas vienijančios ir su šeimomis dirbančios visuomeninės organizacijos.

Oficialus Šeimų šventės globėjas – Lietuvos Respublikos Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas. Šventės organizatoriai – Nacionalinio susitarimo dėl šeimai palankios aplinkos kūrimo visuomeninė įgyvendinimo priežiūros taryba, Lietuvos šeimos ūkininkų sąjunga, VšĮ „Visuomenės harmonizavimo parkas“.

Renginyje šeimos turės galimybę išklausyti specialistų pranešimus, dalyvauti diskusijose joms aktualiais klausimais ir pasidalyti savo patirtimi, vyks visuomeninių organizacijų veiklos pristatymas – „mini mugė“, bus organizuota vaikų priežiūra. Be to, numatytos pramogų erdvės šeimoms, norinčioms aktyviai kartu leisti laisvalaikį: įvairios rungtys, apdovanojimai, meno dirbtuvės, spektakliukai mažiesiems, gyvo garso koncertas, kuriame dalyvaus garsūs šalies atlikėjai, ir kitos pramogos.

 

Maloniai kviečiame visus dalyvauti Šeimų šventėje, kuri vyks š. m. gegužės 28 d. (šeštadienį) Prienų rajone, Vazgaikiemio kaime esančiame Visuomenės harmonizavimo parke. Renginio pradžia – 11 val.

Šventės programą, nuorodas kaip nuvykti ir daugiau informacijos apie renginį galima rasti interneto portale adresu: www.seimusvente.lt

Įėjimas  NEMOKAMAS.

 

 

 

Kviečiame Jūsų organizaciją aktyviai dalyvauti šventėje. Maloniai prašome kvietimą perduoti Jūsų organizacijos nariams, šeimoms, kad kuo daugiau dalyvių turėtų galimybę apsilankyti Šeimų šventėje. 

 

Programa

11.00 – 11.20 Šventės atidarymas, sveikinimo žodis

11.20 – 12.00 Pagrindinis pranešimas, diskusijos

12.00 – 13.00 Šeimos ambasadorių ir politikų diskusija

13.00 – 17.00 Lektorių pranešimai ir konsultacijos/Pramogos/Rungtys

15.00 – 17.00 Šeimų organizacijų prisistatymas – „mini mugė“

17.00 – 21.00 Šeimų apdovanojimai, koncertas

 

Informacija tiems kurie pageidaus į šventę vykti savarankiškai.

Atvykimas

Į paieškos laukelį įveskite adresą taško iš kurio vyksite į Visuomenės harmonizavimo parką ir paspauskite gauti nuorodas. Jūs būsite nukreipti į Google maps svetainę, kurioje matysite nuorodas kaip atvykti į mūsų parką.

Adresą įveskite tokia seka:
"Namo numeris Gatvės pavadinimas, Miestas"
pvz.: "Vazgaikiemio k, Prienų rajonas"

Geografinės koordinatės turintiems automobiliuose navigacijos sistemas: 54°34'53.79"N,  23°53'8.91"E.

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.