Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-08-23  

ŠEDUVOS MIESTO BENDRUOMENĖS SAUGAUS EISMO RENGINIAI

LR kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse 2010“ paskatino Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariatą, Šeduvos miesto seniūniją bei Šeduvos miesto bendruomenę pasirašyti “Saugios kaimymystės” bendradarbiavimo sutartį.

Populiarinant prevencinę programą „Saugią aplinką kurkime kartu“, taip pat skatinant glaudesnį bendradarbiavimą tarp saugių kaimynysčių, policijos rėmėjų bei policijos pareigūnų, liepos 22 d. Radviliškio rajone, Pociūnėlių kaimo pramogų parke, Radviliškio rajono policijos komisariatas organizavo Saugių kaimynysčių ir policijos rėmėjų sąskrydį. Į kurį atvyko 17 rajono bendruomenių komandų, daugiau nei 150 dalyvių.

  Sąskrydžio atidarymą paskelbė Radviliškio rajono policijos komisariato viršininkas A. Lideikis, atvykusius dalyvius pasveikino Radviliškio rajono meras A. Čepononis, viršininko pavaduotojas A. Pekauskas.

             Šeduvos miesto bendruomenės komanda  sąskridyje išsiskyrė iš kitų komandų, nes buvome ryškūs, vilkėdami saugaus eismo liemenes, įrengtas kiemelis, pietų stalas, komandos prisistatymas atspindėjo saugaus eismo dvasią.

Radviliškio rajono meras A. Čepononis apdovanojo Šeduvos miesto bendruomenės pirmininkę Daivą Staškūnienę padėkos raštu už daugiausiai įgyvendintų saugaus eismo iniciatyvų Radviliškio rajone.

    Organizatoriai sąskrydžio dalyviams buvo parengę įvairiausių rungčių. Vyrai ir moterys akies taiklumą išbandė smiginio ir šaudymo iš pneumatinio šautuvo rungtyse. Komandų kapitonams ir sąskrydžio svečiams buvo skirta speciali rungtis „Dviratis“. Pertraukos tarp rungčių metu visi buvo vaišinami koše, gaiviuoju gėrimu „ubagyne“. Pasistiprinę ir numalšinę troškulį, sąskrydžio dalyviai toliau su didžiuliu azartu dalyvavo rungtyse. Vieni žaidė „batų krepšinį“, kiti dalyvavo „žvejo“ rungtyje.  Sąskrydžio pabaigoje grojo Šeduvos miesto kapelijos kolektyvas „Užuovėja“.

      Sąskrydyje Šeduvos komanda buvo apdovanota padėkos raštu ir prizais. Kartais prapliupdavęs lietus šventės nesugadino - visi džiaugėsi galimybe susitikti, pabūti kartu, o namo išvyko su linksmais prisiminimais ir gera nuotaika.

 

Visą liepos mėnesį kasdien  Šeduvos miesto bendruomenė bendradarbiaudama su Šeduvos miesto biblioteka skatino  suaugusiuosius skaitytojus  internetinėse svetainėse pasidomėti video pamokėlėmis ,,Eismo klasė” ( www.eismoklase.lt )

Nemažai bibliotekos lankytojų gilino teorines ir praktines žinias apie saugų eismą, atskleisdami galimus pavojus. Jas žiūrėdami tėveliai  sužinojo, kaip su savo atžalomis kalbėti apie saugų elgesį kelyje, kiti  tiesiog drauge su vaikais  dar kartą pasikartojo saugaus eismo išmoktą medžiagą.

 

                                                                   Šeduvos m. bendruomenės informacija

 

 

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.