Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2012-09-24  

Šeduviškių saugi iškyla

Penktadienio popietę Šeduvos bendruomenės nariai palydėti vasaros rinkosi į Prastavonių pušyną. Vieni atvyko automobiliais, kiti motociklais ir dviračiais. Šventėje svečiavosi Šeduvos seniūno pavaduotoja Vida Skarelienė.

                      Šeduvos bendruomenės pirmininkė pasveikino susirinkusiuosius, padėkojo, kad prisideda prie ,,Saugaus eismo bendruomenėse“ projekto ir nepabijoję vėsaus, rudeniu dvelkiančio oro atvyko pasibūti drauge. Bendruomenės pirmininkei pasiūlius sukurti bendrą laužą, visi išsiruošė į miško gilumą ieškoti žabų, sausuolių, tuo pačiu prisidėdami prie miško švarinimo. Labiausiai nustebino susibūrusi komanda, draugiškai partempusi didžiulį rąstą, kurio užteko visam vakarui. Keli bendruomenės nariai pušyne rado grybų. Improvizuotas konkursas ar pažįsti grybą sukėlė ne tik diskusijų, bet ir smagaus juoko.

                      Susikūrus laužą, buvo išbandytas dalyvių taiklumas. Visi norintieji iš orinio šautuvo galėjo paleisti 3 šūvius į taikinį. Taikliausias dalyvis buvo apdovanotas ,,Saugaus eismo“ bukletu ir Šeduvos seniūnijos įsteigtu prizu.

                      Sekanti rungtis – žvejyba. 4 komandos, po 2 narius, susirungė geriausio žvejo konkurse. Pagavę mažas žuveles, komandos paleido jas atgal į tvenkinį. Nugalėtojų komanda Ainis ir Kristina Želviai akivaizdžiai aplenkė kitus žvejus, prigaudę daugiausiai laimikių. Ainis dar kartą įrodė, kad yra užkietėjęs žvejys, ne kartą užmetęs meškerę Nemune, Kuršių mariose, Baltijos jūroje.

                      Po rungčių visi buvo pakviesti vaišintis troškiniu ir susineštomis vaišėmis. Prie bendro stalo buvo dalijamasi patarimais kaip apsisaugoti nuo erkių, saugiai sukurti laužą ir saugiai jį užgesinti, nesukeliant gaisro.

                      Keliaujant namo Šeduvos bendruomenės pirmininkė ir seniūno pavaduotoja įteikė ,,Saugaus eismo“ dovanėlių Prastavonių kaimo gyventojams. Juos aplankėme jų namuose, kiemuose ir gatvėje. Žmonės liko nustebę ir laimingi gautomis netikėtomis dovanomis.

                     Šeduvos miesto bendruomenės pirmininkė Livita Tvarevičienė

    

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.