Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-04-10  

PREPARE naujienos

5 seminaras apie biologinės įvairovės klausimais ežero srityse

18. -21. April 2012. Val de Drugeon, Prancūzija

 Forum sinergy, Pasaulinis gamtos fondas ir Federation des konservatorijas d'Espaces Naturels  Maloniai kviečiame Jus į penkis seminarus dėl dalyvavimo įgyvendinant strategijas aplinkosaugos politikos ežeringose rajonuose, serijos. Seminarai skirti suteikti pilietinės visuomenės dalyviaims galimybę prisidėti prie tvaraus vystymosi, ir duoti rekomendacijas apie didesnes dalyvavimo galimybes,  įgyvendinti aplinkos politiką vietos ir ES vyriausybių. Dėl bet kokių klausimų susijusių programą arba registracijos prašome susisiekti su lakeproject@forum-synergies.eu

 

Konferencija "Vietinis žemės ūkis ir trumpa maisto tiekimo grandinė"

20. Balandis 2012, Briuselis, Belgija

Šis renginys yra skirtas ištirti būdus ir priemones sutelkti ir įvertinti ekonominį potencialą vietos žemės ūkyje ir trumpas maisto tiekimo grandines. Tai bendra iniciatyva Dacian Cioloş Europos Komisijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros, komisaro  ir John Dalli, Europos Komisijos sveikatos ir vartotojų politikos, komisaro.

 

4-oji tarptautinė Kaimo turizmo Mugė  AGROTRAVEL 2012

20. - 22. Balandis 2012 m. Kielce, Lenkija

AGROTRAVEL yra didžiausias, labiausiai spalvinga, gyva ir "skani" paroda Lenkijos kaimo ir žemės ūkio turizmo. Jojedalyvaus Lenkijos ir tarptautinių Regionų  žemės ūkio turizmo asociacijos. Tai puiki vieta pateikti patrauklios kaimo, regioninių patiekalų ir meninę amatų Lenkijoje rinką.Mugėje taip pat vyks tarptautinė konferencija "Kaimo turizmo plėtros perspektyvos Europoje".

                                                        

EKPT LEADER renginys: "Vietos plėtros strategijų ir bendradarbiavimo konferencija

27. - 28. April 2012. Briuselis, Belgija

Šia  konferencija siekiama gerinti kokybę,  įgyvendinant vietos plėtros strategijas, integruoti kaip pagrindinį komponentą vietos plėtros strategiją ir skatinti tarptautinių bendradarbiavimo projektų naują bangą. Vietos veiklos grupių  atstovai, "Leader pakomitečio nariai, DG REGIO, DG MARE ir kitų ES organizacijų nariai turėtų dalyvauti šiame renginyje, pristatymai vyks plenarinėje sesijoje, teminių seminarų ir bendradarbiavimo rinkoje metu.            

TNC galimybės

TNC pasiūlymas iš Graikijos

Regioninės plėtros agentūrą Parnonas iš Graikijos paruoštė pasiūlymą  dėl projekto, pavadinto "Trumpos Viduržemio jūros istorijos:  kultūra, gastronomija  ir menas".Pagrindinis programos tikslas yra sukurti Viduržemio jūros regionuose, kultūros punktų tinklą.

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.