Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-10-12  

Saugaus eismo projektas "Du viename"

Kaimų bendruomenės „Sujainiai“ nariai spalio 6 – 9 d. keliavo į Lenkijos Liubartovo miestą pasidalinti gerąja veiklos patirtimi. Bendruomenės nariai kelionės laiką išnaudojo labai racionaliai ir naudingai – vykdė saugaus eismo projektą „Du viename“, kurio tikslas – atkreipti bendruomenės narių dėmesį į eismo saugumą,  kad jie būtų atsargesni ir pastabesni, kad kiek galima išvengtume eismo nelaimių. Visi projekto dalyviai gavo po užduotį – atkreipti dėmesį ir pastebėti po vieną gerą pavyzdį, kaip reikia saugiai elgtis keliuose, gatvėse, ir užfiksuoti po vieną saugaus eismo taisyklių pažeidimą.  

Grįžtant namo autobuse aptarti stebėjimų rezultatai. Užfiksuoti tokie geri pavyzdžiai: automobiliai praleidžia pėsčiuosius, pėstieji vaikšto per perėją. Dažniausi pastebėti pažeidimai: nesaugus lenkimas, žmonės vaikšto dviračių takais, tamsiu paros metu neturi atšvaitų.   

                      Projekte dalyvavo 45 žmonės (2 vaikai, 20 jaunimo atstovų iki 29 metų amžiaus, 5 senjorai ir 18 suaugusiųjų). Visi projekto dalyviai gavo dovanų atšvaitų, krepšių su šviesą atspindinčia juosta, kuprinių, kepuraičių ir kalendoriukų. Už dovanas visi dėkingi Lietuvos automobilių kelių direkcijai.

 

Kaimų bendruomenės „Sujainiai“ pirmininkė Daiva Ulinskienė

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.