Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Adresas korespondencijai: Chemikų g. 25-33, LT-55238 Jonava, Lietuva


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2013-06-18  

Būk saugus ir atidus, šito mokyk ir kitus

Gegužės 30 d. Batniavos pagrindinės mokyklos stadione įvyko renginys „Eismo saugumas bendruomenėse“, kurio projektą parašė ir laimėjo Batniavos bendruomenės centro pirmininkė Lionė Pikelienė. Renginį organizuoti padėjo Batniavos pagrindinės mokyklos mokytoja metodininkė AstaLipkevičienė.

Šio renginio tikslas – skatinti visus domėtis kelių eismo saugumo klausimais ir gerai mokėti kelių eismo taisykles, atkreipti visuomenės dėmesį į saugaus eismo įgūdžius, ugdyti drausmingą, kultūringą eismo dalyvį.

Renginį pradėjo Batniavos pagrindinės mokyklos direktorė Ona Kukcinavičienė. Sveikinimo žodžius tarė Batniavos seniūnas V. Astromskas.

Batniavos darželio „Eglutė“ vaikai, vadovaujami direktorės R. Kržčionavičienės, ne tik puikiai žinojo kelio ženklus irgebėjo paaiškinti, ką jie reiškia, bet ir sugebėjo juos nupiešti ant asfalto.

Dauguma dalyvių į šventę atvyko su dviračiais dalyvauti saugaus eismo rungtyse. Kol buvo sumuojami rezultatai, mus linksmino Batniavos pagrindinės mokyklos ir Batniavos kultūros centro kolektyvai. Visos komandos buvo apdovanotos Kelių direkcijos saugaus eismo dovanomis.

Esame tikri, kad mūsų Batniavos bendruomenės nariai ne tik patys bus atsargesni gatvėje, kelyje, bet mokės patarti, pagelbėti ir kitiems – mažesniems, seneliams, kad visi iš namų išėję sveiki sugrįžtų.

 

Kauno rajono Batniavos pagrindinės mokyklos mokytoja metodininkė Asta Lipkevičienė

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.